#astro#

Beran (21. 3.–20. 4.)

Planeta Mars se pohybuje Pannou v blízkosti Jupitera. To pro vás znamená, že vyvíjená aktivita bude souviset se zdravím a službou. V této době je dobré věnovat se svému zdravotnímu stavu nebo pečovat o zdraví osob blízkých. Všechno, co učiníte pro zdraví, přinese přínos do budoucna.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Venuše míří ze znamení Lva do Panny. Soustřeďte se tedy tento čas hlavně na zdraví vás i vašeho okolí. V této oblasti dlouhodobě hrozí i Černá Luna, a proto buďte opatrní a důslední. Nezapomínejte především na prevenci. Jak to dříve platilo v Číně - nejlepší lékař ten, co měl zdravé pacienty.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Planeta Merkur, která couvá, vám do života pošle jistého člověka z minulosti. Černá Luna se bude nacházet v blízkosti planety Merkur. Přinese velmi těžké životní zkoušky a pokušení. Vliv Merkuru vnese do vašeho života i nějakou nemilou zprávu. Přijde zklamání v lásce a partnerských vztazích.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Budete se nacházet pod vlivem Luny. Do vašeho života jsou postupně vnášena témata bezpečí, rodiny a domova. Měli byste tedy více pečovat o svůj rod, a to především o ženy. O svůj domov se dobře starejte a uvažujte o tom, s kým byste vlastně chtěli sdílet společné lože a domov obecně.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Slunce se bude z Vah pomaloučku přesouvat do Štíra. Hvězda naší galaxie tedy bude působit hlavně v oblastech cestování, komunikace, poznávání a učení. Ve znamení Vah se naopak budou pohybovat planety Merkur, Luna a Černá Luna - takže se budete moci těšit na zajímavý koktejl zážitků.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Merkur, který prochází Vahami, se nachází poblíž Černé Luny. Očekávejte zkoušku karmy, která bude mít vliv na váš osud. Tato zkouška se bude týkat vašeho majetku a financí. Vašemu znamení přinese planeta Merkur zprávy, ovšem zda budou kladné či záporné, o tom hvězdy mlčí. Uvidíte sami.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Planeta Venuše bude putovat ze Lva do Panny. Slunce a Merkur na vesmírných cestách putují poblíž Černé Luny ve Váze. Vaše znamení projde velmi zásadní zkouškou karmy a tato zkouška vám přinese zprávy, které se budou týkat přímo vás. Je to vaše období, tak by to zvěsti měly být více než dobré.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Mars prochází Pannou. Proto byste se tedy měli více soustředit na svůj zdravotní stav, věnovat se zdravému stravování a odstraňovat své zlozvyky a závislosti. Můžete čekat změny u svých pracovních kolegů, protože právě ti budou ovlivněni vaším příkladným chováním a inspirují se od vás samých.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Planeta Jupiter se posunuje znamením Panny. Blízko se nachází Mars, planeta aktivity, a Venuše, planeta lásky a hodnot. Tato konstelace ovlivní oblasti plnění vašich přání, může vám dopomoci k úspěchům a životnímu posunu. Budete zaneprázdnění a v práci plně vytížení, nicméně spokojení.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Planeta Saturn prochází Střelcem. V pracovních aktivitách, ale i v oblastech osobního růstu bude dělat neplechu Černá Luna. Srovnejte si to, co od života očekáváte a kam jdete. Zamyslete se nad tím, co si přejete a co je potřeba ukončit. Najděte nové začátky a vykročte jim potom s odvahou vstříc.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Mars bude stále ovlivňovat oblast vašich financí a majetku, který sdílíte s další osobou. Bude mít vliv i na sexualitu a peníze. Černá Luna v konjunkci s Merkurem vám dodá nepříjemné zprávy týkající se soudů či úřadů. Nicméně nesmíte zapomínat, že všechno má řešení, jenom bude třeba více pátrat.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Toto období vás vesmír postrkuje k řešení vtahů a nejrůznějších ujednání, patří sem i dohody či podpisy. Ovšem spojení Černé Luny a Merkuru vám přinese potíže po stránce finanční či majetkové. Můžete očekávat i nepříjemnosti a zlé zprávy v oblasti sexuality. Snažte se stres kompenzovat.


Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY