Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 21.6. - 27.6.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 25. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Nové týdenní horoskopy pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Hned v pondělí startuje planetární kvapík pro vodní znamení. V pondělí po poledni se dostává do Raka Slunce, v pátek ho tam následuje Merkur. Dá se počítat s přecitlivělým víkendem, kdy budete nezvykle intenzivně reagovat nejen na to, co na svou adresu uslyšíte, ale i na to, co sníte. Buďte obezřetní zejména při grilování, kdy by maso mělo být propečeno spíš víc než méně. V pátek v podvečer, kdy se uzavírá kvadratura mezi Merkurem a Uranem, si dávejte pozor nejen při debatách, které se lehce mohou zvrhnout v hádku, ale hlavně za volantem. Rychlost je sice krásná, ale ve chvíli, kdy vás kvůli ní zastaví dopravní policie a napaří vám hodně mastnou pokutu, si její krásu moc nevychutnáte.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Velmi obtížným dnem pro vás je pátek, kdy se ocitnete v něčem, co se dá bez přehánění označit za planetární mlýn. Naštěstí dokážete využít Luny ve Střelci a ke všemu přistupovat s nadhledem. Víkend, který pak následuje, je krásný a za všechno vás odškodní.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Od začátku týdne jste s průběhem událostí spokojení a čím víc času ubíhá, tím se cítíte lépe. Těšte se na víkend, kdy je Luna v Kozorohu a kdy budete sbírat úspěchy. Pozor si musíte dávat na kolena, která mají tendenci bolet víc než obvykle a která musíte masírovat. 

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  I když je Slunce už v Raku, je pravděpodobné, že se k vám propracuje někdo, kdo vám nestihl v řádném termínu poblahopřát a teď to dohání. Prokažte velkorysost a zdržte se komentáře! Když vám vysvětlí důvody svého zdržení, sami uznáte, že to opravdu jinak nešlo.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Příznivé je pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení. Uděláte dobře, když se nebudete snažit nic aktivně ovlivňovat a necháte se unášet událostmi. Pokud vám někdo výše postavený naznačí, že ho přitahujete, určitě se nejde jen o románek, ale vede ho k tomu hluboký cit.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Všechno, co musíte projednat, vyřídit nebo prosadit, musíte zvládnout do čtvrtečního odpoledne. V pátek se vaše talenty změní! Přímé požadavky ustoupí zákulisnímu vyjednávání a vy zjistíte, že i nepřímou cestou se toho dá za jeden den vyřídit opravdu hodně.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Když se s vámi chce někdo hádat, má smůlu. Hlavně ve druhé polovině týdne budete umět argumenty poskládat tak, až dotyčný sám uzná, že se mýlil. Ve středu vás mile překvapí výše daní! Částka vyšla docela sympaticky a vy můžete přemýšlet, co uděláte s ušetřeným obnosem.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Je potřeba, abyste projevili svou ctižádost a pokud o nějaké místo stojíte, taky to nahlas řekli. Vyvedete tím z míry své blízké, kteří si až dosud mysleli, že vám k podobnému ráznému rozhodnutí chybí odvaha. Na víkend nic neplánujte, stejně bude všechno jinak!

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Konečně si vychutnáváte pohodu a klid. Hned v pondělí se v poště objeví příznivá zpráva, na které můžete stavět svou budoucnost. V pátek, kdy se můžete opřít o Merkura, se pro sebe snažte vyjednat ty nejlepší podmínky. Bude to náročné, ale nakonec se to povede.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Láska na první pohled vás nečeká, ale na druhý je docela možná. Na dobrého kamaráda se podíváte novýma očima a zjistíte, že vás vlastně docela přitahuje. Vyberte si však formu, kterou mu to podáte, aby si nemyslel, že si z něj střílíte a podle toho nereagoval.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Týden je v pohodě, ale pátek vám všechno vynahradí. Hned ráno si zkontrolujte veškeré pracovní termíny, které máte. Je možné, že jste přehlédli něco zásadního. Pusťte se do toho, i kdybyste měli odložit odjezd za víkend a vysloužili si tak miláčkovu nelibost.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Proti práci, která vás čeká v opravdu hojném množství, nic nemáte. Nelíbí se vám však kolegové, kteří se za vámi chodí pod různými záminkami radit a čekají, až za ně uděláte to nejtěžší. Celý týden se tvařte jako prací zavalený člověk, který nemá na hovory čas.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Po minulých týdnech, kdy jste si museli dávat pozor na každé slovo, se vám konečně začíná dařit. Zároveň se vylepšuje i vaše zdraví a vy si začínáte užívat léta. O víkendu si však dejte pozor, abyste se nepohybovali moc dlouho na slunci a zbytečně se nespálili.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


21. června

Dominantou dnešního dne je vstup Slunce do Raka. Pod jeho vlivem si najednou uvědomíte, ze by rodina mela držet víc pohromadě. Přemýšlejte o tom!

Akční letáky