Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 21. 12. 2015 - 27. 12. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 52. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Budete naladěni vánočně a vyhledávat budete nejenom domácí pohodu, ale také tu společenskou. Lákat vás budou především vánoční koncerty nebo trhy. S vašimi blízkými se nemusíte bát žádných hádek, rozumět si budete opravdu mnohem lépe, než tomu bývá běžně přes rok.         

Býk (21. 4.–21. 5.)

Nepodceňte žádné přípravy, ať ve finále nejste jako závodník, který věčně hlídá stopky a snaží se o co nejlepší čas. Vy si především zasloužíte co nejlepší pohodu a té dosáhnete, když budete vědět, že máte všechno připravené tak, abyste byli spokojení vy i vaši blízcí. Pohody dosáhnete.     

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Vy budete naladěni více šprýmovně a nebudete brát předvánoční kolotoč nijak vážně. Raději vytáhnete blízké stavět sněhuláky, než abyste na poslední chvíli vyhlásili gruntování, a stejně tak nebudete schovávat cukroví až do štědrovečerní večeře. Umíte si dopřávat i rozdávat.        

Rak (22. 6.–22. 7.)

Budete spokojeni, pokud se vám podaří dosáhnout tradičních rodinných Vánoc. Máte rádi světla svíček a vzájemné se dívání do očí, stejně jako společný zpěv koled a rozbalování pod stromečkem. Navíc fungujete jako báječný stmelující prvek v rodině, takže včas zažehnáte případné hádky.       

Lev (23. 7.–22. 8.)

Budete si moci dopřát obdivné pohledy, protože Vánoce patří k vašim oblíbeným obdobím, kdy na sebe navléknete to nejlepší, co máte v šatníku, a hostíte všechny doma ve velkém stylu. Těší vás dělat vaším blízkým radost a jste ve svém živlu i ve víru společenských vánočních událostí.    

Panna (23. 8.–22. 9.)

Máte rádi, když všechno klape, jak má, a nemusíte se popasovávat s žádnými neblahými překvapeními. Nicméně těchto svátkůy se bát netřeba, váš talent pro improvizaci bude na vzestupu, takže vás případně nepřekvapí ani výpadek proudu a dovedete si stejně udělat pěkné svátky.       

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budete mít svou představu o ideálním průběhu svátků a i když se nenaplní beze zbytku, dovedete se radovat i z maličkostí. Vaši blízcí dobře vědí, že vás potěší lesklé obaly, pěkná pohádka, stejně jako společné posezení a povídání. Vánoce patří k vašim oblíbeným svátkům a budou pohodové.      

Štír (24. 10.–22. 11.)

Někdy už budete mít pocit, že vám z těch pohádek a koled jde hlava kolem, ale zase si umíte mnohem intenzivněji než někteří užívat kouzlo vzájemné sounáležitosti, kdy ani není třeba nic říkat a jenom tak sedíte vedle sebe a koukáte se do plamenů svíček či na padající sníh za okny. A umíte relaxovat.     

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Vy bude o svátcích k nezastavení a zatímco jiní budou padat únavou, vy stihnete být se svými přáteli, rodinou a nadto ještě pokrýt nějaké pracovní záležitosti. Budete ve svém živlu a všechny svoje aktivity budete dělat s vášní. Není vyloučeno, že se vám podaří naladit i nějaké vaše blízké.      

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pokud chcete, umíte být přesvědčiví, takže pro vás nebude problém přemluvit vaše blízké k tomu, aby se Vánoce nesly v duchu, který máte rádi a který vás vždy dovedete naplnit emocemi až po okraj. Navíc máte už všechno připraveno, takže se nemusíte stresovat různými detaily okolo.      

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vy rozhodně nejste materialisté, sice se těšíte na nadílku pod stromečkem, ale mnohem důležitější je pro vás celková atmosféra, to jestli jsou všichni spokojení, zda není někdo s někým ve sporu. Každopádně si dovedete najít čas i sami na sebe a budete se příkladně rozmazlovat.        

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Vánoce budete vítat s otevřenou náručí, stejně jako různé vánoční návštěvy, které k vám budou proudit už v předvánoční dny, natož po Vánocích, to si můžete rovnou najmout dveřníka, protože jinak budete trasu dveře - gauč - kuchyně chodit ne stokrát, ale snad přímo tisíckrát.
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Velký horoskop na rok 2015

Velký horoskop na rok 2016

Co vás v příštím roce čeká a nemine, se dočtete v našem horoskopu! Dočkáte se v novém roce vysněného zaměstnání, potkáte muže svého srdce, přivedete…

Akční letáky