Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 20.9. - 26.9. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 38. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Z astrologického hlediska se tento týden dělí na dvě části: první trvá od pondělí do středy. Slunce, které je ještě v Panně, je pod tlakem Jupitera a Urana z Ryb, což přináší potíže, způsobené rychlým rozhodováním. I když to vypadá, že je úspěch na spadnutí, zvažte veškerá rizika, dokud je čas! Druhá část, kdy je Luna ve Vahách, je příznivá pro Váhy, Vodnáře a Blížence. Ti mohou energicky sáhnout po štěstí, které jim osud posílá ve zvlášť luxusním balení. Trochu horší to mají Berani, Raci a Kozorozi, kteří budou mít celý následující měsíc dojem, že jejich námahu nikdo spravedlivě neocení. Negativní náladu ještě prohloubí úplněk v Beranu, který probíhá ve čtvrtek 23. září v 11.18 hod.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Čtvrteční úplněk ve svém znamení využijte k posílení svého pracovního postavení. Možná by bylo dobré, kdybyste se přestali schovávat a konečně své nápady představili na veřejnosti. Sklidíte zasloužený potlesk a miláček konečně pochopí, koho má doma.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Vzhledem k Venuši, která aktuálně prochází Štírem, máte větší problémy se žárlivostí. Pro domácí pohodu by bylo dobré, kdybyste partnerovi nic nevyčítali. Uvědomte si, že Venuše působí i na něj, takže by se mohla karta obrátit a on by začal hlídat vás.   

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  To, že se musíte rozloučit se svým dlouhodobým plánem, není sice příjemné, ale rozhodně to není tragédie. Když vydržíte do víkendu, pochopíte, že se vám sice zavřely jedny dveře, ale vzápětí se otevřely jiné, které vám dávají možnost uskutečnit celoživotní sen. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Vaše dosud klidné rodinné vztahy naberou koncem týdne na obrátkách. Stačí, aby měl někdo pár ironických poznámek směrem k dětem, a vy se neznáte. Zkuste se mírnit, ať neděláte zbytečné vlny kvůli něčemu, čemu se budou smát i děti a všichni, jichž se to týká.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Nemáte to jednoduché! Vy byste si nejradši dopřáli prodlouženého víkendu buď v termálních lázních v zahraničí, nebo někde v Provence, zatímco partner mluví o povinnostech, které je doma potřeba vykonat, a o zahradě, která podzimní péči potřebuje už jako sůl.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Od pondělí do středy se nezastavíte. Ke slovu se přihlásí každý, jemuž jste něco slíbili, a bude vyžadovat okamžité splnění. Naštěstí máte většinu věcí připravenou, takže jde jen o finální úpravy, ale přesto počítejte s nedostatkem spánku a zvýšenou nervozitou. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Vstup Slunce do svého znamení zvládnete elegantně, ale v neděli, kdy Slunce vytvoří kvadraturu s Plutem, to bude horší. Najednou budete mít pocit, že vám život v poslední době nic hezkého nedal, a bude dost dlouho trvat, než pochopíte, že se zásadně mýlíte. 

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Vaším dnem je úterý, kdy jako jedni z mála umíte využít napěťové aspekty ke svému prospěchu. Zatímco se ostatní hádají, vy se rozhodujete rychle, ale dobře. Pokud vám něco moc nejde, zapojte do akce staré kamarády, kteří určitě najdou způsob, jak vám pomoci!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Můžete být pyšní na své děti, které se velice dobře zaběhly ve škole. Stejně vás potěší hovor se staršími příbuznými, jimž se podařilo na výbornou zvládnout nějaký problém. Vaše rodina je v pohodě a vy si jenom přejete, aby vám tento stav co nejdéle vydržel.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Pokud máte chronické choroby a cítíte se jednou lépe a jednou hůře, dejte si o víkendu pozor! Pluto ve vašem znamení přijímá kvadraturu od Slunce, a vy máte chuť pokoušet osud a dělat přesně to, co vám při poslední návštěvě lékař velice důrazně zakazoval.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  V tomto týdnu platí, že se opravdu nikdy nemá říkat nikdy. To, co se vám na počátku týdne zdá nemožné, se stane ve středu jednou z přijatelných alternativ a o víkendu jediným možným řešením. Budou to dny náročné a plné nervů, ale zase víte, že žijete naplno!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Různé nepřímé náznaky, na které jsou první tři dny týdne obzvlášť štědré, si nepřipouštějte. Když k vám někdo mluví tak, že mu nerozumíte, klidně mu vysvětlete, že buď předestře své návrhy jasně, nebo může jít, protože vy na luštění hádanek nemáte čas ani chuť.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


20. září

Nejvyšší čas, abyste začali přemýšlet nad prodlouženým víkendem. Pokud chcete něco udělat pro zdraví, využijte ho pro návštěvu termálních lázní,…

Akční letáky