Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 20. 6. 2016 - 26. 6. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 25. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Pokuste se v týdnu získat rovnováhu. Ničemu byste se neměli věnovat na úkor něčeho dalšího. Jestliže se vám podaří dobře sladit profesní záležitosti s těmi rodinnými, budete mít mnohem spokojenější výraz a také se tak budete cítit. Tak na to myslete.    

Býk (21. 4.–21. 5.)

Narazíte v okolí na zajímavé příležitosti, o nichž jste ještě před pár dny neměli ani tušení. Můžete to být jak z pohledu profesního, tak soukromého. Každopádně budete mít o čem přemýšlet a na co se těšit. Zapojte i blízké. Ocení to, ač se to nezdá. 

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Objevíte v sobě talent pro tvoření a jestliže vám již byl znám, nechali jste ho asi zahálet, takže nyní bude prožívat renesanci. Vaši přátelé z vás budou mít radost a nechají se vámi do jisté míry inspirovat. Uspořádejte zajímavou akci pro všechny.    

Rak (22. 6.–22. 7.)

Nebudete v těchto dnech oplývat velkou trpělivostí, co se týká domácích záležitostí. Nejste rádi, když  rodina strádá a pokud se bude protahovat rekonstrukce, dovedete ve vás vzbudit nepohodu. Zachovejte si nadhled, ono se to brzy vytříbí k lepšímu. 

Lev (23. 7.–22. 8.)

Nepouštějte se do zbytečných sporů, mohli byste si uškodit a prohlásit věci, které by vás mrzely. Mnohem lépe se vám bude dařit v individuálních činnostech, kde budete mít zdar výsledku ve svých rukách. To se dovedete vyřádit a vaše fantazie vzplane.             

Panna (23. 8.–22. 9.)

Překvapte své blízké a pozvěte je na nečekaný výlet. Můžete vyrazit třeba do cirkusu nebo na nějakou módní přehlídku, prostě někam, kam běžně nechodíte a mohli byste načerpat společně nové zážitky. Navíc je třeba odpočinout si chvíli od náročné práce.      

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budete mít velkou moc na vaše okolí, ne že byste o ni usilovali, ale hodně lidí to k vám bude táhnout. Využijte toho pro rozjetí některých vašich projektů, které máte v zásobě a budou-li souviset ještě s některou obecně prospěšnou činností, tím lépe.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Do cesty vám vstoupí láska, nebude to ta na první pohled, ale spíše na druhý, zato intenzivní. Přestože ne všichni blízcí s tím budou srozuměni, vy byste si měli jít vlastní cestou a ptát se na odpovědi svých citů. Nakonec pochopí vaše city i okolí.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Jestliže už nestíháte sledovat ani v kalendáři, jaký je dnes den, zvolněte! Není nutné získat světový rekord v pracovním tempu. Vaši blízcí také čekají na váš čas, a i když v ruce netřímají stopky, chtějí s vámi být mnohem více, než si představujete.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Bude zapotřebí v některých věcech změnit přístup a pokusit se o větší toleranci. To, že někteří z vašeho okolí nejsou dokonalí, vám nedělají na truc. Zkuste je tak brát a budete mnohem spokojenější. Nezapomínejte ani na vaši lásku, pozvěte ji někam.      

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Stihnete v těchto dnech spoustu zajímavých činností, k nimž vám jindy chybí motivace, ale nyní se vám daří se pustit hned do několika věcí naráz. Navíc máte vedle sebe partu, která podniká ráda věci s vámi. V zaměstnání jedete jen na poloviční výkon.     

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nepodceňujte sílu horoskopů a jestliže máte vyhlídnutého někoho, s kým by vás lákalo sdílet více než jenom pozdrav, pak začněte tím, že nenápadně vyzvíte, kdy se dotyčný či dotyčná narodili. Partnerské horoskopy vám teď leccos o druhém prozradí.    

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!


     
       
          
   

 

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky