Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 2.8. - 8.8.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 31. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Tento týden je náročný zejména pro Berany, Raky, Váhy a Kozorohy. Ti jsou pod silným planetárním tlakem (Jupiter, Mars). Pokud ovládnou svou bojovnost a nebudou za každým vtipem na svou adresu hledat urážku, která se za starých časů smývala krví, budou mít život jednodušší jak oni, tak i jejich blízcí. Situace se uklidní v pátek, kdy se Venuše dostává do Vah, a kdy Váhy, Vodnáři a Blíženci (v menší míře Lvi a Střelci) pochopí, že pro ně svítí v lásce slunce a začnou se těšit na budoucnost. Trochu horší to mají Berani, Raci a Kozorozi, pro které jsou city reprezentované takto postavenou Venuší málo konkrétní a proto podezírají partnera, že si s nimi jen hraje.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Tyto dny jsou náročné, ale protože je boj vaším živlem, na nic si nestěžujete. Snažíte se prosadit své názory a docela se to daří. Pozor si dejte na dlouhý pobyt na slunci! Klobouk, který si koupíte, není jen módním doplňkem, ale i užitečnou zdravotní pomůckou.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Zavařování je sice vaším koníčkem, ale uvědomte si, že ostatní bavit nemusí. Týká se to zejména mladší generace, které byste měli pobyt v kuchyni pokud možno osladit. Navrhněte jim nejdříve společné zavařování a za odměnu pak společnou přípravu zmrzliny.  

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Zatímco na počátku týdne se s partnerem nijak domluvit nemůžete, o víkendu vám to jde bez problémů. Můžete jen přemýšlet, zda se změnil on, nebo zda jste konečně vy pochopili, že ho nezměníte a proto vám nezbude, než ho milovat takového, jaký opravdu je.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  O tom, co jste udělali pro ostatní lidi, nahlas nemluvte. Mohli byste se dozvědět, že to byla z vaší strany vypočítavá akce, za kterou jste chtěli získat obdiv a možná i nějakou odměnu. Pravda to sice ani v nejmenším není, ale vy to nemáte jak dokazovat.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Když vám kamarád navrhne účast na paintballu nebo jiné adrenalinové akci, nenechte se dlouho přemlouvat! Jde o šanci jak na tělesný pohyb, který v poslední době opravdu postrádáte, tak na redukci vlastní agresivity, která vám už začíná přerůstat přes hlavu.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Ať se kolem vás děje cokoliv, vy se tím z míry vyvést nenecháte. Dokážete dokonce zklidnit i svého životního partnera a vysvětlit mu, že jsou věci, kvůli nimž se ani on rozčilovat nemusí. Pokud je ve vaší rodině v tomto týdnu klid, je to jen vaše zásluha! 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Vstup Venuše do vašeho znamení vám dává spoustu šancí! Pokud existuje někdo, kdo vaším svodům dosud odolával, přesvědčíte se, že jeho pevná vůle měkne přesně ve chvíli, kdy se na něj podíváte. Domluvte si na sobotní večer nějakou akci, aby se vše hnulo kupředu!

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Ať se týden vyvine jakkoliv, vy musíte trvat na svém! Počítejte s lidmi, kteří se vás rozhodnou přimět ke změně názoru a uvědomte si, že jim to nesmíte dopřát. Ve chvíli, kdy ustoupíte tlaku, si zároveň přestanete vážit sami sebe, což by bylo nemilé.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Kromě jiného musíte mít čas na sport, zábavu a i na odpočinek, který už potřebujete jako sůl. Pro vaši rovnováhu by bylo nejlepší, kdybyste dokázali vypnout televizi i počítač a večery trávili hovorem s vašimi blízkými, kteří pro vás mají zajímavé novinky.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Pluto ve vašem znamení vás nutí k akcím, které byste jindy sami jako první označili za nepromyšlené. Týká se to hlavně úterý a středy, kdy máte pod jeho tlakem tendenci utrácet i za to, co obvykle považujete za zbytečnost, a ještě si to dokonale užívat.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Jako nezadaní máte šanci, že se v sobotu dopoledne, kdy se Venuše ocitne v opozici s Uranem, zamilujete na první pohled. Pokud jste zadaní, nebezpečí je stejně intenzivní, ale protože po vašem boku jde miláček, pravděpodobně z toho nic převratného nebude.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Ve chvíli, kdy se Venuše dostane z vašeho partnerského sektoru, si oddechnete. Po týdnech, kdy za vámi chodil miláček krok za krokem, a vy jste se nemohli zbavit dojmu, že vám kontroluje mobil i poštu, se najednou stáhl a vám se do života vrátil klid.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


2. srpna

Hlavně na dovolené opatrně dávkujte pozornost, kterou věnujete svému partnerovi. Pokud by vám nazval stíhačkou či stíhačem, nebylo by to sice moc…

Akční letáky