Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 2. 6. 2014 - 8. 6. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 23. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Podstatně snížíte nároky na budoucí protějšek. Uvědomíte si, že vaše laťka je nasazená zbytečně vysoko. Pravdou totiž je, že vysoká očekávání vás šťastnými neudělají. Proto se budete snažit hledat na svém partnerovi jen to pozitivní. A dobře uděláte!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Návrat k dávné lásce není v těchto dnech úplně nereálný. Přesto se pečlivě rozmyslete, než začnete něco, z čeho se bude jenom obtížně couvat. Nezapomeňte na staré dobré rčení o tom, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíte. Proto pozor na ukvapenost!

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Volný vstup na jistou akci, který máte k dispozici, stoprocentně využijete. Rozhodně se nedá říct, že byste promarnili příležitost. Právě naopak. Můžete se těšit na hezký den plný humoru a dobré nálady. Navíc se vám podaří navázat zajímavé známosti!

Rak (22. 6.–22. 7.)

Na pracovišti k vám kdosi vzplane velkou láskou. Je pravděpodobné, že náklonnost bude oboustranná. Vaše pragmatické já vám však nedovolí riskovat, a proto se lákavého románku raději vzdáte. Prozíravě tušíte, že by přinesl víc komplikací než užitku.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Na práci se budete soustředit mnohem hůře než kdy jindy. Důvodem bude především komplikovaný osobní život. Jinými slovy, myšlenky se vám točí okolo lásky, nikoliv kolem povinností a restů. Nemá proto cenu nic lámat přes koleno. Musíte si vše ujasnit.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vztah mezi vámi a partnerem bude v těchto dnech značně napjatý. Paradoxně bude důvodem naprostá banalita. Chyba v komunikaci však způsobí, že se z komára rychle stane velbloud a nepříjemná atmosféra je na světě. Snažte se s partnerem více mluvit!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Hvězdy dnes přejí delším obchodním cestám. Pokud tedy máte v plánu vyrazit za zkušenostmi, je tento týden naprosto ideální doba. I když jisté obavy z neznámého jsou naprosto přirozené, věřte, že k nim nemáte důvod. Kam půjdete, tam také uspějete.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Čeká vás velice zajímavá pracovní příležitost. Byla by proto škoda ji odmítnout jenom proto, že máte strach. Zapomeňte na obavy a vrhněte se po hlavě za svou šancí. Uvidíte, že dobrý pocit z překonání sebe sama bude více než dostatečnou odměnou!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojení!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

S dětmi budete v těchto dnech opravdu velcí kamarádi. Nechybí vám totiž smysl pro humor a hravost! Proto si se svými potomky (a nejen s nimi) budete rozumět jako nikdy předtím. Vaše okolí bude nadšené. Dokážete totiž každému rychle zvednout náladu!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vyzpovídáte se dobrému kamarádovi. Všechna trápení a problémy, které jste až dosud drželi v sobě, se uvolní. Díky tomu vám spadne obrovský kámen ze srdce a budete se moci postavit nesnázím čelem. Koneckonců platí, že sdílené trápení je poloviční!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V práci se dostanete do úzkých. I když to nebude příjemná situace, jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Díky tomu zjistíte, jak moc pevné vztahy s kolegy jste si na pracovišti udělali. Spolupracovníci vás totiž nikdy nenechají na holičkách!

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Velký horoskop na červen

Velký horoskop na červen

Co vás v červnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení…

Akční letáky