Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 2. 5. 2016 - 8. 5. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 18. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tento týden se můžete těšit na bohatou porci zážitků, které vám umožní realizovat se v mnoha oblastech. I v těch, které doposud byly premiérou. Hodně bude záležet na vašem naladění, nezapomínejte proto na úsměv, ten vám bude otevírat všechny dveře.            

Býk (21. 4.–21. 5.)

Překvapíte své okolí svými netradičními modely, protože jaro na vás bude fungovat jako múza, která vám umožní nechat rozkvést novou stránku vaší osobnosti. Vedle toho ale nebudete zapomínat ani na povinnosti, jelikož nohama na zemi raději zůstanete.       

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Doma vás čeká zemětřesení, ale tentokrát to nebude katastrofa, naopak, menší přesun věcí, které to již potřebovaly. A nová tvář domova vám jenom dodá nový elán do žil a už se budete těšit na etapu zdobení, která v oblasti květin bude velkým polem.         .    

Rak (22. 6.–22. 7.)

Láska bude určovat vaše kroky tento týden, a ať už vás bude nutit dát v některých oblastech zpátečku, nebo se naopak pohnout plnou parou vpřed, bude okupovat vaše myšlenky. Vaši blízcí tak budou mít pochopení i pro drobné přešlapy ze zamyšlenosti.           

Lev (23. 7.–22. 8.)

Zatoužíte po tom pustit se do pracovní výzvy, zvláště když většina kolegů myslí jenom na kvetoucí květenu a ještě více kvetoucí milostné city. Vy ty svoje budete mít spíše na uzdě, to však neznamená, že byste do konce týdne nemohli zahořet láskou.     

Panna (23. 8.–22. 9.)

Povinnosti budou vaší motivací, takže nejenže dokážete všechno hravě zvládnout, ale ještě si budete moci za odměnu dopřát v soukromí něco, po čem už jste dlouho toužili a co vás těší. Budete velkorysí a přizvete ke slavení i vaše rodinné příslušníky. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Tento týden řešíte domácnost, nikoliv však to, jak co nazdobit, ale půjdete na to od podstaty věci. Bude vás zajímat, co a jak udělat, aby věci fungovaly lépe. Není vyloučeno, že si přizvete na pomoc pomocné síly. Na práci budete mít o něco méně času.      

Štír (24. 10.–22. 11.)

Počasí vám přeje a vy se vyhříváte ve slunečních paprscích dlouhých dní a nebudete chvíli řešit kariérní starosti. S přáteli navíc získáte nové zážitky, když se jejich přičiněním vypravíte někam, kde jste ještě nebyli a kde se vám to velmi zalíbí.         

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Při tomto týdnu myslete na svá slova, protože se můžete nechtěně strefit do někoho, kdo si vaše ostrá slova nezaslouží a mohl by z toho mít pár velmi špatných dní. Raději to zkuste s větším optimismem a  hned uvidíte, že se některé věci začnou hýbat.          

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Budete poměrně alergičtí na různé chytré průpovídky na vaši adresu. Nemáte moc rádi, když vám někdo mluví do života, a tak bude stačit opravdu málo a bude hned oheň na střeše. Kde však budete mít doslova svatou trpělivost, bude vaše pracovní sféra.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Budete si užívat slunečných dní, a pokud by to záleželo jenom na vás, klidně byste pracovali stále pod širým nebem a nakupovali právě tak. Svou touhu po venku si budete kompenzovat ve volném čase, kdy pro vás bude právě příroda tím největším relaxem.              

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Někdo vás zklame, ale protože umíte odpouštět, dáte mu ještě jednu šanci, aby to zkusil napravit. V soukromí vám naopak bude kvést kdeco, hlavně však radostné okamžiky, neboť hádky jsou minulostí a vy budete spokojeni, v lásce i v rodinném životě.      
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky