Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 2. 2. 2015 - 8. 2. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 6. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Poznáte, že všechny ty metafory o kruhu rodinném nejsou zase tolik přitažené za vlasy. Ne, že byste se společně s rodinnými příslušníky chystali vyvolávat duchy, ale poskytnou vám spíše terapeutický kruh, ve kterém se budete moci vyzpovídat, ze všech ústrků a zklamání, ať už v práci či v lásce.    

Býk (21. 4.–21. 5.)

Realita se vám začne mísit s pohádkou. Samozřejmě pořád lepší než s hororem, i tak se ale najdou tací, kteří vás budou napomínat, že život není pohádka a nic pěkného netrvá věčně. Podobné myšlenky jsou samozřejmě živnou půdou pro to stát se také skeptikem, tak zůstaňte radši v pohádce.     

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Dýchnou na vás trochu vyhrocené konstelace. Zlatá střední cesta se vám kamsi ztratí, možná ji kdosi rozkradl, a vy se budete buď vznášet v zázračných výšinách, nebo chodit kanály, přijímat pochvalné poplácávání po ramenou i odrážet údery a krupobití nadávek. Bude to buď, anebo, ale nic mezi tím. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

Kdo hledá, najde. Vy rozhodně neváhejte začít s hledáním, protože máte velkou šanci za prvé najít kýženého pracovního partnera a za druhého partnera, který jako kdyby vyskočil z vašich milostných snů. Obojí setkání budou mít něco společného, budou spontánní a partnerství možná budou životní.    

Lev (23. 7.–22. 8.)

Připadáte si trochu jako ve sci-fi filmu, kdy se hlavní hrdina vrací na svou rodnou planetu, ale nestačí se divit, jak se lidi kolem něj změnili. Stejně tak divit se budete vy a narážet na nepochopení doslova na každém rohu. Otázka je, co s tím. Boj s lidskou hloupostí je věčný, takže záchrana ve hvězdách.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Zřejmě jste natolik empatičtí, že jste se napojili duševně i pocitově na venkovní teploměr a ve vašem nitru momentálně zeje bod mrazu. Bude nezbytné najít nějaký jiný záchytný bod, který znovu vlije do vašich žil trochu tepla, ideálně pod peřinou, případně to jistí vydatný svařák u krbu pod dekou.    

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Máte za to, že patříte mezi velmi trpělivé jedince, ona je to často spíše nerozhodnost, ale přece jenom trpělivost zní vznešeněji. Navíc právě ji budete nyní potřebovat, protože následující dny budou doslova zkouškou. Okolí postihne syndrom nechápavosti a rozumné argumenty nebudou platit.  

Štír (24. 10.–22. 11.)

V únoru budete pracovat skoro do úmoru. Chyba je trochu ve vaší nenaladěnosti pro týmovou práci, přitom v sobě skýtá zvláště pro přežití v zimních měsících tolik kýženou potřebu blízkosti a tepla. Nemusíte se sice společně zahřívat fyzicky, ale i smích umí uvolnit a rozproudit krev.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Získáváte čím dál silnější pocit, že to, co byste skutečně chtěli dělat, je na hony vzdálené tomu, co momentálně děláte. Vaše motivace, jak by řekli jistí managerové, je na bodu mrazu, stejně jako venkovní teploty a vy se raději zabýváte tříděním dokumentů, než kýženějším obvolávání zákazníků.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pracovně se vám jako většinou daří být nejen dříči, ale i úspěšnými dříči. Jenom ta rodina je trochu nezvedenou bandou. Máte s nimi stálé starosti, zvláště když s vámi nedovedou udržet krok. Ale zase kdyby to zvládli, měli byste pak o čem si povídat u kávy s kolegy? Rodinné historky jsou populární.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Co se to říkalo o únoru za dob socialismu? Nebylo to něco o cestičkách k sobě? Nebo alespoň v podobném duchu? Vy jste každopádně takovým tmelem kolektivu, který dovede vykouzlit přátelské teplo i v těch nejtřeskutějších mrazech, kdy jiní už jenom drkotají zuby a myslí na teplo domova.     

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Hvězdy se stávají vaším patronem a s hvězdností sobě vlastní vás chrání před katastrofami z vnějšku i před vlastním si šlapáním po štěstí. Zdá se, že vám budou do cesty přihrávat ty správné lidi, věci, ale i příležitosti. Těšit se můžete na zvláště šťastné období, tak ho využijte pro rozhoupání svých tajných snů.   
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky