Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 2. 12. 2013 - 8. 12. 2013

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 49. týden v roce 2013? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Právě vychází speciál týdeníku Vlasta HOROSKOPY 2014!

Jako každý rok i letos pro vás Vlasta připravila mimořádně oblíbený speciál HOROSKOPY 2014. Na 100 stránkách najdete podrobnou a spolehlivou předpověď pro každé znamení, které zpracovala přední česká astroložka Jarmila Gričová. Dozvíte se, co vám rok 2014 přinese v lásce a vztazích, v oblasti zdravotní i finanční, v kariéře i duchovnu. A to není všechno! Až si pročtete vaše prognózy, můžete se pustit do článků, kde vám poradíme, jak podle astrologických zásad svést muže vašeho srdce, jak nejlépe vychovávat své dítě nebo třeba jak se naučit mluvit se svým strážným andělem.

  • Na stáncích od 12. 11.
  • cena: 60 Kč

Zdroj: Thinkstock

Beran (21. 3.–20. 4.)

Hvězdy vám tento týden přejí zejména ve finanční oblasti. Pokud požádáte o zvýšení platu, je velká naděje, že vám bude vyhověno. Podmínkou je však projevení dostatečného odhodlání a píle. Nemyslete si, že vám peníze spadnou do klína samy od sebe.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Pracovní týden vám sice dá zabrat, nicméně o víkendu se rozhodně máte na co těšit! Čekají vás dva dny plné zábavy a dobré nálady, na které jen tak nezapomenete. Jen pozor na svůj zdravotní stav, máte sklon se přeceňovat, což by se vám mohlo vymstít.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Tento týden budete v nebývalé formě. V zaměstnání vám vše půjde lehce od ruky a ještě budete mít energii pomoci s úkoly kolegům. Také partner bude překvapen vašimi akčními plány na víkend. Připravte se však, že ne každý na tom bude s elánem stejně.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Nedostatek času se tento týden bohužel podepíše nejenom na vaší náladě, ale následně i na vztahu s vašimi blízkými. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu a nesklouzněte k ukvapeným reakcím. Mohli byste jimi nechtěně ublížit partnerovi či rodině.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Objevíte mnoho nových zájmů, o kterých jste doposud nevěděli. Zjistíte tak, že vaše možnosti jsou mnohem širší, než se vám do nynějška zdálo. Využijte naplno svého potenciálu a nedovolte, aby byl promrhán na věcech, které v hloubi duše nesnášíte.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Zažijete lásku na první pohled. Přestože jste se nedomnívali, že se vám něco takového poštěstí, tento týden vás přesvědčí o opaku. Je však na vás, jak s příležitostí naložíte. Nechte promluvit rozum a logiku, přesto nezapomeňte, co vám radí srdce.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

V práci budete vychváleni do nebes! Však si to díky své pracovitosti a píli opravdu zasloužíte. Nezapomeňte však ocenit ty, kteří vám při vaší cestě za úspěchem pomohli. Pozor na aroganci a samolibost. Dále na sobě pracujte, pořád máte jisté rezervy.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Setkáte se s mimořádně příjemnými a sympatickými lidmi. Radost bude o to větší, že se jedná o vaše budoucí spolupracovníky. Dny v zaměstnání se vám budou zdát hned snesitelnější! Nezapomeňte však, co je vaší pracovní náplní. Pozor na nepozornost.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V práci se dočkáte mnoha příjemných změn k lepšímu. Važte si ochoty vašich zaměstnavatelů vyjít vám vstříc a dokažte, že umíte totéž. Občas je nutné se obětovat. Nebojte se proto chopit i těch méně příjemných úkolů. Uvidíte, že se vám to vyplatí!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Ve vztahu nakonec přistoupíte na kompromis, i když až po urputném boji. Uvědomte si své priority a jimi se řiďte. Pokud budete neustále prosazovat svou, a to jak v podstatných záležitostech, tak v detailech, brzy svého partnera naprosto otrávíte.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Šéf vám dá svými výmysly zabrat. Nepodceňujte však význam úkolů, které vám zadává, a rozhodně se vyvarujte jakýchkoliv polemizací. Nejen, že tím ukážete neochotu a vzdorovitost, ale povinnostem se stejně nevyhnete. Raději sklapněte podpatky a ustupte.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Čeká vás velké pracovní vytížení. Hromada povinností sice nebude nic příjemného, nicméně pokud vytrváte, zbytek adventu budete prožívat v nebývalém poklidu. Snažte se tedy nápor vydržet. Uvidíte, že současný tlak se vám později bohatě vykompenzuje.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky