Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 2. 1. 2017 - 8. 1. 2017

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 1. týden roku 2017? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Nepromarněte zajímavou novoroční šanci, která se vám bude nabízet téměř sama. Vaši blízcí vás podpoří, takže se můžete plně koncentrovat jenom na to nové, co k vám v oblasti kariéry právě přichází. Váš miláček pro vás chystá jisté zajímavé překvapení.       

Býk (21. 4.–21. 5.)

Někdo z vašeho okolí si bude v tomto týdnu muset nejprve zasloužit vaši důvěru, a teprve potom dovedete být k němu sdílnější nebo mu přenechat některé pracovní pravomoci. Doma s důvěrou nakládejte také opatrně, někdo z rodiny může mít totiž své plány.          

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Nezahazujte se s lidmi, kteří vám nejsou ani trochu sympatičtí. Naopak dobře vám bude s těmi, s nimiž snadno naleznete stejnou strunu, to se ani nemusíte do ničeho přemlouvat a jste naprosto spokojenými. A navíc hlásí zelenou i vaše dávná tajná láska.             

Rak (22. 6.–22. 7.)

Dostanete se tento týden k důležitým informacím, které byste neočekávaly, a které vás poměrně potěší. Navíc si budete moci být jistí, že někdo z vašich blízkých za vámi stojí za každé situace, že si máte komu postěžovat i s kým slavit své úspěchy.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Nepřivolávejte na sebe hromy blesky, i když se nedaří, to vše má svoje pro i proti. Když se na věc podíváte z jiného úhlu pohledu, přijdete na to, že pranýřovat se nikam nevede. Stačí vědět, kde se stala chyba a už ji nedělat, pak budete spokojení.       

Panna (23. 8.–22. 9.)

Projevíte se v novém roce jako zdatní hospodáři, dovedete zjistit, kde vám zbytečně mizí příjmy, a kde naopak budete muset investovat, aby se vám vedlo. Dávejte pozor i na své vztahy, ne všechno totiž zůstane stejné, jak tomu bylo v minulém roce.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Překvapí vás někdo z vašeho okolí milou nabídkou, pozvánkou na rande, nebo i jen podanou rukou v projektu. Každopádně se nový rok nevyvíjí vůbec špatně a vy si budete moci naplno užívat vzruchu, který se kolem vás rozpoutá. Nezapomínejte na odpočinek!     

Štír (24. 10.–22. 11.)

Své city si můžete nechávat pro sebe častěji, než by bylo záhodno. Zkuste na to myslet, a než někdy jenom nadzvednete obočí nebo se stáhnete, prostě sdělte dotyčnému, co vám vadí a co byste potřebovali změnit. Pak teprve bude dobře vám i partnerovi.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Zlákat vás může tento týden studium. Pokud už patříte mezi studující, pak se vrhnete do úkolů více naplno a nikdo vás nebude muset přemlouvat a pokud ještě nikoliv, začnete zvažovat podání přihlášky. Vaši blízcí vás v tom podpoří, i když každý po svém.      

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Bavit vás bude všechno, co se nějak dotýká vaší práce, na rodinu začnete mít opět méně času než o svátcích. Takže zkuste zvážit, zda si pro ně nevyšetřit alespoň část víkendu, usmíříte si je a vy sami se také budete cítit mnohem lépe než doposud.     

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nějaký dobrý nápad vás spojí s lidmi, s nimiž jste dlouho nebyli v kontaktu. Snadno spolu zase najdete ztracenou řeč. Vaši blízcí z toho mají smíšené pocity, tak byste měli o svých záležitostech více mluvit, aby si nepřipadali, že stojí stranou.    

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Pokud je vám doma po svátcích smutno a přijde vám, že každý má nějakého toho svého koníčka, pořiďte si domů nějakého domácího mazlíčka. Nemusí to být právě kůň, ale jakékoliv zvířátko, které vám bude dělat společnost, a na které se budete těšit.   

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!  
          
   

 

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky