Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 19.7. - 25.7.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 29. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Nové týdenní horoskopy pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

I když jsou prázdniny v plném proudu a většina lidí pilně odpočívá, tento týden rozhodně nudný nebude. Ve středu se definitivně dostává do Vah Saturn, což prospěje Blížencům, Vahám a Vodnářům. Najednou začnou k životu přistupovat odpovědněji a budoucnost pro ně nebude prázdným slovem, ale realitou, kterou mohou sami aktivně ovlivnit. O trochu horší to mají Berani, Raci a Kozorozi. Ti vnímají vliv Saturna jako negativní, protože mají dojem, že jim každý chce mluvit do života. Pozor si musí dát zejména na hádky s nadřízenými. Ti momentálně nemají pro jejich touhu po svobodě moc velké pochopení, a každý projev jejich samostatného myšlení vyhodnotí jako počátek nebezpečné vzpoury.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Nedá se říct, že byste si život přímo komplikovali, ale rozhodně si ho neulehčujete. Zbytečně reagujete i na to, co se vás netýká, a pak se divíte, že jdete od konfliktu ke konfliktu. Když odložíte všechno důležité na víkend, bude to podstatně lepší.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Z pracovní schůzky, na kterou jste se tak pečlivě připravovali, sice nic nebude, ale to vám nevadí. Podklady předáte kolegovi a sami se v klidu začnete připravovat na dovolenou. Nezapomeňte si vytvořit malou finanční rezervu, která bude vaším tajemstvím. 

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Pokud ještě nemáte v autě navigaci, je nejvyšší čas, abyste si ji pořídili. Předejdete tak situaci, kdy budete dokonale bloudit a přitom ztrácet čas i nervy. Na nákup vyrazte ve středu, kdy můžete starší typ dostat ve velice výhodné slevové akci.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Všechno důležité musíte zvládnout v pondělí a v úterý. Když se pak ve středu dostane Saturn do Vah, začnete se rozhodování vyhýbat, čímž naděláte více škody než užitku. Pozor si dejte i na velkorysá gesta, která směřujete k přátelům a na něž bohužel nemáte.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Páteční vstup Slunce do vašeho znamení odstartuje měsíc, kdy se nezastavíte. Saturn se navíc stará, abyste se rozhodovali sice dobře, ale tak, abyste teď ani později nelitovali. V pátek se navíc těšte na nečekané štěstí, které zajistí stacionární Jupiter.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Když usoudíte, že někdo potřebuje vaši pomoc, zaangažujete kromě rodiny i všechny přátele. Máte štěstí, protože vaše snaha přinese nejen pomoc dotyčnému, ale i nabídku spolupráce pro vás. Uvědomte si svou cenu a při vyjednávání o financích neustupujte!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Vaše vztahy patří momentálně k těm, jimiž hodně zmítají vášně. Naštěstí se ve středu do vašeho znamení dostává Saturn a všechno se rázem zklidní. V práci i doma pochopíte, že se vyhrává silou argumentů a ne silou hlasu, což vaše okolí pozitivně naladí.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Pokud potřebujete být za hvězdu, musíte to stihnout do čtvrtka. Když se pak v pátek dostane Slunce do Lva, musíte ustoupit do pozadí. Rozhodně však na tom neproděláte! Role šedé eminence, která není vidět, a přesto rozhoduje, je pro vás jako stvořená.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Čím více se týden chýlí k závěru, tím jste na tom lépe. Vynikajícím dnem je pátek, kdy je na vaší straně Slunce i Jupiter. Využijte toho, že jsou všichni unavení a nechce se jim diskutovat ani přemýšlet, a předložte jeden ze svých kontroverzních návrhů.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Když se miláček rozhodne, že si pořídíte něco, co je podle vás zbytečné, raději souhlaste. Bude to lepší, než kdybyste se zbytečně dohadovali a koledovali si tak o bolesti hlavy. Navíc pochopíte, že nápad není zdaleka tak zlý, jak se vám původně zdálo.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Pochybnosti, které v jisté důležité události cítíte, nepotlačujte. Když se budete dívat kolem sebe pozorněji, vyhnete se tak budoucím komplikacím. V pátek pozorně poslouchejte zdánlivě nedůležitou řeč svého partnera. Dodá vám dosud chybějící informace.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Všechny důležité věci, které potřebujete probrat s partnerem, si nechte na víkend. I když se to zdá nemožné, bude miláček skvěle naladěný a bude s ním řeč. Rychle tak proberete všechno, co dosud dělalo problémy, a jen se podivíte, jak hladce to šlo.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


19. července

I na dovolené potřebujete čas na nastartování. Pokud jste někam přijeli, nesnažte se zvládnout vše už dnes, a věnujte pozornost spíše pomalému…

Akční letáky