Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 19. 2. 2018 - 25. 2. 2018

Zdroj: shutterstock.com

Jaký bude 8. týden roku 2018? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tempo tohoto týdne bude celkem hektické. Nevyhnete se konfliktům, zejména na pracovišti. Opakovaně se také naskytne možnost polepšit si v práci nebo získat lepší místo, tak ji nepropásněte. Důležité je i znovu nastolit harmonické vztahy v rodině.       

Býk (21. 4.–21. 5.)

Vaše práce bude během tohoto týdne opakovaně oceněna ze strany nadřízených. Díky známým a přátelům přijde také šance na nečekaný posun v kariéře. Nevyhýbejte se kratším cestám, přinesou zisk. Hodně hezkých chvil strávíte s vaší rodinou a příbuznými.        

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Zejména ve druhé polovině tohoto týdne vás potrápí stres a pocuchané nervy. Čeká vás boj s rozmrzelou náladou. Zároveň v sobě budete řešit dilema, zda hledat novou práci nebo zůstat v té stávající. I doma to bude někdy náročné, ale vše se uklidní.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Svým elánem budete uvádět okolí v úžas. Pustíte se i do řešení věcí, které jste v minulosti nedotáhli do konce. V zaměstnání se dočkáte uznání za svou práci a pokud podnikáte, začnete uvažovat nad novými aktivitami. Bude to celkem úspěšný týden!   

Lev (23. 7.–22. 8.)

V pracovní sféře budete zářit. Odvedete spoustu práce, sršíte nápady a komunikace vám jde na výbornou. Na domácím poli se rozhodnete vylepšit bydlení a zmocní se vás kreativní nadšení. I když to s financemi není růžové, vy si dokážete skvěle poradit.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Nebude to nejpříjemnější týden. Ve snaze dostát své pověsti spolehlivých pracovníků zvýšíte svůj výkon a to navzdory tomu, že cítíte vyčerpání. Nepřehánějte to. Zdraví máte jenom jedno! Buďte příjemnější na rodinu a s penězi teď zacházejte opatrně.       

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Po většinu tohoto týdne bude všechno v naprosté pohodě. Budete také dostávat nejrůznější nabídky, zejména co se týká práce a financí. Ke konci pracovního týdne a o víkendu se dostaví lehčí rozmrzelost, kterou snadno zaženete v kruhu svých blízkých.               

Štír (24. 10.–22. 11.)

Stanete se žhavým kandidátem na zajímavou služební cestu nebo zahraniční stáž. Přesto budou mnozí Štíři přemýšlet, že změní zaměstnání. V tom současném jim to již nevyhovuje. Ukáže se také nutnost zapracovat na svém vzdělávání, zejména studiu jazyků.          

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Budete v tomto týdnu dost zaměřeni sami na sebe. Ovládne vás touha po nezávislosti. To s sebou přinese nejenom zájem o kariérní posun, ale i o daleké země a jejich filozofie. Dost tím popudíte své blízké, kteří jsou spíše konzervativního zaměření.       

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Málokterá věc vám v tomto týdnu přinese tolik radosti jako chvíle strávené v rodinném kruhu. Věnujte se ale i svým přátelům! Dokážou vás podržet, když vám není nejlépe a radují se s vámi, když vás něco potěší a máte úspěch. Važte si takových lidí.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Tento týden vám přinese spoustu elánu a zazáříte na mnoha frontách. Úspěchy čekejte hlavně v oblasti kariéry, dostanete echo, že se s vámi počítá na vedoucí funkci. Spokojené okamžiky prožijete i s blízkými a o finance si starost dělat nemusíte.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

I když počátek tohoto týdne přinese nutnost řešit určité finanční záležitosti, vše dobře dopadne. V dalších dnech už budete plní pohody a optimismu. V práci ocení váš kreativní přístup i schopnost stát si za svými názory. V rodině panuje harmonie.   
   
                        
            
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky