Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 19. 1. 2015 - 25. 1. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 4. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vstoupí vám do života příjemná atmosféra uvolnění. To, co vás ještě donedávna tížilo, pozbude váhu a navíc vám vaši přátelé dají pocit, že stojí vždy na vaší straně. Vy sice nepatříte k těm, kteří na každou maličkost povolávají armádu známých, ale samo vědomí opory je dozajista příjemné.  

Býk (21. 4.–21. 5.)

Líbí se vám písnička Včelka Mája v podání Karla Gotta? Pokud ano, máte vyhráno, protože bude dokonale pasovat k vaší pilné aktivitě. Tento týden budete doslova pracovat pilně jako včelky. Až se vám hudba obehraje, zkuste i německou verzi. Kolegové sice budou kroutit hlavou, ale třeba se přidají.   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Objevíte v sobě ducha a srdce ochranáře přírody. Navíc jste v dokonalé formě a nápady sypete doslova z rukávu. Příroda, o které básnící říkají, že je matka nás všech, může být na takové potomstvo, jakým jste tento týden vy, skutečně náležitě pyšná. Co si přejete - slunečno, nebo sníh?   

Rak (22. 6.–22. 7.)

V lednu jsou zimy většinou tuhé. Vy však začnete mít neblahý pocit, že se stejný chlad vkrádá i do vašich vztahů. Do jara je každopádně ještě daleko, takže to pomyslné teplo rodinného krbu budete muset umět zažehnout svépomocí. Raději s tím ale neotálejte, abyste zatím neměli z domu iglú.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vystupování na veřejnosti vám nevadí a za své názory se nestydíte. Tento týden je pro prezentaci vašich názorů příznivý. Počítejte ale s tím, že stejně tak jako všude není člověk ten, co by se zalíbil lidem všem. Když to bude kritika konstruktivní, přijměte ji, když ne, zasmějete se a máte co vyprávět.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Kdosi, nejspíše v práci, obstará značku Stop a s klidem vám ji vsadí do vašich plánů. Vy jste zvyklí jet na plný plyn a najednou získáte neočekávané volno. Využijte to malé zpomalení nikoliv k výkonům na jiných frontách, ale spíše k relaxování. Buďte také jednou intelektuálem ne ve střehu, ale na dovolené.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Bude vás to táhnout do společnosti. K vám budou naopak přitahovány typy lidí, kteří budou obdivovat vaše duševní kvality a vy jejich talent pro techniku. Navíc se vám podaří získat potřebnou rovnováhu, s mírou sobě vlastní budete optimálně upřímní a čertit se zvládnete tak, že kolem nezavládne peklo.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Stanete se námořníkem v poněkud neklidných vodách. Bude záležet hlavně na vás, s jakým umem dovedete vaši kocábku kormidlovat a k jakým břehům. Jisté je, že se na vás bude obracet spousta známých s různými problémy a vy tak nepovezete jen své balvany na srdci, ale i ty svých blízkých.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Stojíte pevně na vlastních nohách, tak nenechte okolí, aby rozhodovalo o tom, kam vaše kroky budou směřovat. Hodně jste toho už dokázali a své blízké sice můžete přizvat jako poradní sbor k důležitým rozhodnutím, ale na jejich pomoc už nejste delší dobu odkázáni, tak si dopřejte svobodu. Zasloužíte si ji.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Zvykli jste si hrát sólo a jen se skřípěním zubů si zvykáte na to, že se budete muset slaďovat s někým dalším, i kdybyste toho dalšího nakrásně zbožňovali, rádi si vše organizujete a děláte sami a podle svého. Kapku se to podepíše na vašem nadšení ze života, ale objevíte nové rozměry důvěry v druhé.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Slunce k vám přináší nejen spoustu energie a optimismu, ale také doslova osvícení v oblasti intelektu a tvořivého nadání. Pokud studujete či o tom uvažujete, neváhejte a věnujte se intelektuálním činnostem. Pokud tvoříte, sedněte k počítači nebo bloku, a možná z toho bude dílo vrcholné formy.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Bude vám dopřáno zaplout do klidnějších vod, kde můžete v klidu přemýšlet o svých známých a setkáních, která vás vzájemně obohatila. I když jste to byli vy, kdo nabízel pomocnou ruku, ve finále jste byli obdarováni i vy. Rozšířily se vám životní obzory a vy jste vděčni za nově nabyté zkušenosti.
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky