Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 18. 8. 2014 - 24. 8. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 34. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tento týden přeje především kamarádským vazbám. Proto soustřeďte pozornost na nejbližší přátele. Uvidíte, že si s nimi užijete nejenom spoustu zábavy, ale podaří se vám díky nim vyřešit také několik palčivých problémů. Spadne vám kámen ze srdce.

Býk (21. 4.–21. 5.)

V zaměstnání jste značně nejistí a to vám přidělává vrásky na čele. Můžete se však spolehnout na to, že toto období nebude trvat dlouho! Uvědomíte si totiž, že vaše starosti a problémy jsou zbytečné a vrátí se vám váš obvyklý elán a sebevědomí.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Svému nadřízenému významně pomůžete. Tím stoupnete v jeho očích a uděláte tak velice pozitivní krok ve své kariéře. Někteří vaši kolegové možná utrousí nevybíravé poznámky, to vám však nebude dělat starosti. Víte, že pracujete tvrdě a bez protekce.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Pro závistivé okolí se stanete trnem v oku. Úspěchy a štěstí se jednoduše neodpouští! Naštěstí však půjde o lidi, na kterých vám příliš nezáleží. Díky tomu se drby nebudete trápit a celou situaci vezmete s nadhledem. Koneckonců, může vám to lichotit!

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vaše nehynoucí energie se tento týden ocitne v útlumu. Jinými slovy, je čas na odpočinek a klid. Nedělejte si starosti s tím, že nestihnete vše, co jste si předsevzali. Občas je potřeba jednoduše vypnout a dopřát svému tělu i psychice regeneraci.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Pro jistou osobu budete naprosto neodolatelní! Sex-appeal a šarm z vás přímo vyzařují. Dobře si svoji atraktivitu uvědomujete, dejte si proto pozor, abyste ji nezneužívali. Lehce by se mohlo stát, že vás okolí bude považovat za poněkud vypočítavé.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budete řešit finance svých blízkých. I když to nebude zrovna nejpříjemnější téma, jste si dobře vědomi toho, že s jistými záležitostmi je nutné se vypořádat. Nakonec se vám podaří vše zdárně uzavřít. Vám i vaší rodině se tedy podstatně uleví.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Rozhodnete se konečně investovat do oprav svého majetku. Moc dobře si uvědomujete, že je na čase. Podobné zásahy totiž plánujete už nějakou dobu. Avšak jakmile se jednou rozhodnete, nic a nikdo vám nezabrání v tom, abyste dosáhli svého. Jen tak dál!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Se známými si konečně vyříkáte nedávný spor. I když to nebude nic příjemného, zbavíte se tak nevysloveného tabu a dusné atmosféry, která jej obklopovala. Nakonec zjistíte, že veškeré problémy vznikly pouhou chybou v komunikaci. Všem se tak uleví.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Do vašeho vztahu se opět vrátí vzájemná přitažlivost a žár. Postaráte se o to sami! Dobře si uvědomujete, že žádné partnerství není perpetuum mobile, které funguje jen tak samo od sebe. Naštěstí však víte, jak ve svém protějšku zažehnout jiskru vášně.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V práci se vám podaří splnit veškeré zásadní úkoly a povinnosti. Váš šéf navíc ocení preciznost, s jakou se do svých záležitostí pouštíte. Smysl pro detail je vaše velká výhoda. Nenecháte se odradit náročností ani překážkami. A dočkáte se úspěchů!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky