Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 18. 3. 2013 - 24. 3. 2013

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 12. týden v roce 2013? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Ve hvězdách

Už se opravdu můžete těšit na jaro, které přichází ve středu 20. března ve 12.03. Do znamení Berana se vzápětí dostává i Venuše, která z Beranů, Lvů a Střelců učiní milovníky vpravdě neodolatelné. Skoro ještě lépe na tom budou Vodnáři a Blíženci, kteří umí kouzlem osobnosti daleko lépe hospodařit, a proto nehrozí, že by se vnucovali někomu, kdo je nechce. V pátek večer, kdy se Mars spojí s Uranem, si dávejte pozor na zbytečné riziko – a to nejen na cestách, ale i při sportu.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Kromě Marse a Urana se do vašeho znamení dostává i Slunce, jemuž od pátku zdatně sekunduje Venuše. Energie máte tolik, že vůbec nemusíte spát, a nápadů na rozdávání. Pokud prokážete pochopení pro lidi, pro něž je vaše tempo příliš vysoké, získáte u nich body navíc!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Tajemství, o která ani nestojíte, hrají ve vašem životě čím dál větší roli. Na to, že se vám kamarádi chodí svěřovat a ptají se, co byste dělali na jejich místě, jste zvyklí a z míry vás to nevyvede. Potíž nastane ve chvíli, kdy náhodou zjistíte, co se chystá v práci, a nebudete vědět, jak se k tomu postavit.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Na rozdíl od vás, kteří potřebujete přesně vědět, jak to s vámi vypadá, mají lidé kolem vás na všechno času dost. V pondělí a v úterý vydržte, protože je při Slunci v Rybách k aktivitě nepřinutíte, ale už ve středu po poledni můžete přitlačit a stanovit jim přesný termín, na jehož dodržení budete trvat.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Kromě jiného byste si měli začít chystat domácí velikonoční výzdobu. Zasejte obilí, dejte klíčit řeřichu. Když navíc dětem vyčleníte květináč, ve kterém si budou pěstovat své vlastní rostliny, postaráte se jim o skvělou zábavu. Navíc jim nenápadně poskytnete lekci z přírodovědy!

Lev (23. 7.–22. 8.)

I když obvykle lidem do života nemluvíte, v tomto týdnu byste se měli překonat. Působte na kamarády, které znáte a víte, že si svou velkorysostí obvykle komplikují život, a vysvětlete jim, že to tak dál nejde. Není jisté, zda vás poslechnou, ale je jisté, že nad vašimi slovy budou přemýšlet.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Dejte víc na svou intuici, ušetří vám to nervy i práci! Přesvědčíte se o tom zvláště ve chvíli, kdy budete na něčem usilovně pracovat i přesto, že se vám to vůbec nedaří. V takovém případě neriskujte zbytečné chyby, ale dopřejte si pauzu, která věci prospěje víc než zbytečná námaha.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Pokud se s partnerem na něčem zásadním nedohodnete do středečního poledne, můžete celou akci odpískat. Tlak Slunce a posléze i Venuše ze svého partnerského sektoru vnímáte tak negativně, že jste schopni zazdít i velice dobrý nápad jenom proto, že s ním přišel partner a ne vy.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Veškeré apely na svou velkorysost přijímejte s rezervou. Je docela možné, že se vás jimi dotyčný snaží obměkčit k něčemu, o čem už předem ví, že s tím souhlasit nebudete. Je samozřejmé, že ho odmítnete, ale měl by vám stát alespoň za to, abyste si našli čas a své důvody mu logicky vysvětlili.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Páteční konjunkce Marse s Uranem vás nutí k akcím, které jsou sice vysoce adrenalinové, ale ke zdravému rozumu mají daleko. Neriskujte zbytečně zejména s kamarády, kteří mají řidičák jen krátce, nebo s těmi, kteří před jízdou „požili“. Když jejich nabídku odvozu odmítnete, prospějete jim i sobě.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

To, že jste od někoho na začátku týdne dostali dárek, zdaleka neznamená, že budete jeho hrdým majitelem i o víkendu. Je možné, že vám dárce ve čtvrtek zavolá, sdělí vám, že se vlastně spletl, a požádá vás, ať mu ho vrátíte. Přijde vám to sice divné, ale nakonec jeho žádost bez řečí splníte.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Šance na pozitivní změny je vysoká, ale musíte dát najevo, že o ně stojíte a že se jich nebojíte. V další etapě musíte doma jasně říct, čím a kdy začnete. O víkendu, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, byste měli vyslechnout připomínky svých blízkých a do plánů je zapracovat.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V pondělí a v úterý je sice Slunce ještě ve vašem znamení, ale přesto byste to s aktivitou neměli přehánět. Při neharmonické Luně v Blížencích máte tendenci podceňovat to, co je opravdu důležité, zatímco na to, co by mělo být na okraji vašich zájmů, kladete důraz až přehnaný.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: iStockPhoto

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky