Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 18.10. - 24.10. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 42. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Patříte-li k lidem, kteří mají občas dojem, že se nic zásadního neděje a byli by rádi, kdyby život nabyl na obrátkách, postarají se vám planety o zážitky vpravdě luxusní. Jde o dny, kdy si vyberou všichni! Počátek týdne je příznivý pro snílky a umělce. Když se ve středu večer dostane Merkur do Štíra, mohou si oddechnout všichni, kteří se živí slovy a potřebují, aby je v kritické chvíli nezradil ani jazyk, ani mysl. O to, aby netrpěl ani váš milostný život, se postará Slunce, které se v sobotu po poledni dostává do Štíra. Pokud chcete, můžete navázat nové partnerské vztahy, ale dělat to nemusíte, protože ani v těch starých nebude o vášeň nouze.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Nejdůležitějším dnem týdne je sobota, kdy ve vašem znamení probíhá úplněk. Pod jeho paprsky pochopíte, že je zbytečné, abyste určité záležitosti lámali přes koleno. Stačí, když jen chvíli počkáte, a všechno se začne samo od sebe rovnat tak, jak potřebujete.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  O rodinu se staráte příkladně, ale teď je potřeba, abyste pozornost přesunuli i na kamarády a přátele. Pokud musí řešit nepříjemné záležitosti, je pro ně váš střízlivý rozum a za všech okolností chladná hlava neocenitelnou pomocí. Ulehčete jim život!   

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Pokud se chcete věnovat nějakému umění, využijte šance, kterou vám v pondělí dává trigon mezi Merkurem a Neptunem, a udělejte první krok. Zajděte si do specializované prodejny, nakupte všechno, co je potřeba, a už o víkendu začněte využívat svého talentu.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  V průběhu týdne máte nejen čím dál více šancí, ale i čím dál více nápadů, jak je využít. Jedinou čáru přes rozpočet vám může udělat nezvládnutá viróza. Jako prevenci byste měli už od začátku týdne pojídat citrony nebo si dopřát česnek v nejrůznějších podobách!

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Využijte první poloviny týdne, kdy bude všechno jasné, přehledné a jednoduché. Kouzlo vaší osobnosti funguje a vy se cítíte podstatně lépe než jindy. Navíc neztrácíte humor, takže stačí vaše pouhá přítomnost, a dosud zamračení lidé se začínají upřímně usmívat.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Vaše finanční situace se konečně ustálila, takže můžete myslet i na jiné věci, než jsou peníze. Pokud máte chuť uspořádat setkání přátel, udělejte to. Pokud mezi kamarády chce vyrazit váš partner, nežárlete, ale využijte chvíle, kdy si od něj můžete odpočinout.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Od pondělí do pátku, kdy je Slunce ještě ve vašem znamení, prosazujte veškeré změny, po kterých zatím marně toužíte. Projde nové zařízení do kuchyně nebo nějaký všeobecně prospěšný stroj do dílny. Při nákupu se dívejte nejdříve na kvalitu a až potom na cenu!

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Ve chvíli, kdy zjistíte, že se vás někdo pokusí balamutit, se začnete dobře bavit. Už od začátku je vám jasné, co dotyčný svým jednáním sleduje. Pak jen přemýšlíte, zda si opravdu myslí, že jste tak hloupí, že jeho taktiku neodhalíte a na sladká slova naletíte.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Zatímco na začátku týdne nevíte co dřív, o víkendu máte pocit, že na vás celý svět zapomněl. Nečekaného volna můžete využít k uspořádání knihovny nebo k probrání počítačových souborů. S knihami manipulujte opatrně, stav vašich zad vyžaduje citlivé zacházení!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Váš zdravý rozum slouží nejen vám, ale i vašim přátelům. Uplatní se hlavně ve chvíli, kdy se jim ve dveřích objeví exekutor nebo jiná nemilá návštěva. Zachováte si chladnou hlavu, a i když nedokážete průšvih odvrátit úplně, můžete aspoň minimalizovat jeho dopad.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Zatímco první tři dny týdne jsou v pořádku, ve čtvrtek a v pátek se připravte na dusno. Postará se o něj Merkur, který vstoupil do Štíra, a svým vlivem zbytečně zostřuje nejen debaty, ale i naprosto normální rozhovory. Mluvte laskavě a nepřehánějte to s ironií!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Změny, po kterých toužíte už od léta, vám konečně klepou na dveře. Otevírá se vám jak vytoužené pracovní místo, tak i neméně vytoužená láska. Naštěstí si umíte život zorganizovat tak, aby se ani jedna z důležitých oblastí vašeho života necítila nedoceněná.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


18. října

Trigon mezi Merkurem a Neptunem můžete využít buď k tomu, abyste lhali sami, nebo k tomu, abyste poznali, když někdo lže vám. V každém případě budou…

Akční letáky