Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 17. 10. 2016 - 23. 10. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 42. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Podzim je v plném proudu a vy budete mít chuť dopřávat si speciální podzimní kratochvíle. Není vyloučeno, že si sami zkonstruujete létacího draka, nebo se zapojíte do nějakého lampionového průvodu. A zpátky se nebudete držet, ani co se týká dekorací.       

Býk (21. 4.–21. 5.)

Ubývající světlo a chladná rána vás přimějí k tomu držet se více doma, vyjma pracovních povinností. Jinak se vám nebude chtít dělat nic navíc a budete využívat toho, že můžete trávit volný čas pěkně zakrtkovaní s vaší láskou nebo s blízkými doma.          

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Nebudete vědět, co si v těchto dnech vybrat za ideální činnost. Nabízet se vám jich bude hned několik, navíc některé v zajímavé společnosti. Bude třeba dobře rozvažovat, abyste ve finále nebrblali, že jste chtěli být jinde. V práci musíte také volit.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Tento týden děláte některé věci pocitově dobře a jiné vám dělají potíže. Zkuste se zaměřit na to, co ještě pociťujete jako problém a získat v dané oblasti větší jistotu. Dobře vám bude s vašimi blízkými, kteří vás budou rozmazlovat více než jindy.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Objevíte nějaké zajímavé vzpomínky na dětství a budete nostalgičtí. Podělte se o hezké vzpomínky s blízkými, také si rádi zavzpomínají. Ideální bude, pokud se ještě usadíte někde u krbu a užijete si pěknou atmosféru. V práci zavládne mírnější stres.      

Panna (23. 8.–22. 9.)

Ti, s nimiž jste v poslední době nevycházeli, tento týden udělají vstřícný krok, tak se jim to pokuste ulehčit a zbytečně je neobsypávejte výčitkami. Překvapí vás někdo z kolegů, kdo vás navrhne jako parťáka do náročných, ale lukrativních projektů.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Podaří se vám dotáhnout některé věci, které jsou pro vás poměrně důležité a dopřejte si potom konečně zasloužený odpočinek a období, kdy chvíli nemusíte nic zásadního řešit. Věnujte se také vašim blízkým, ocení všechen ten čas, který jim věnujete.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Podzimní období vám bude hrát do karet a není vyloučeno, že vám umožní získat i něco, co je pro vás cenné. Může to být něčí láska, ale třeba i povýšení v práci. Tak či onak budete moci být s vývojem věcí spokojeni. Nezapomínejte ale pomáhat okolí.       

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Podaří se vám zapomenout na trápení z minulosti a budete mít pocit, že právě stojíte na startovní čáře a můžete se vydat libovolným směrem. Teď ještě uvážit, co by vás lákalo nejvíce, kde cítíte štěstí. Vaši blízcí ocení, pokud se s nimi poradíte.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Přestože workoholismus je vaše druhé jméno, kouzlo těchto podzimních dnů vás přiměje, věnovat se i soukromí, které je pro vás velmi důležité. Nebude nouze o setkání, která vám zůstanou dlouho v paměti, stejně jako o zajímavé příhody, které zaujmou.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nezůstávejte stranou rodinného či pracovního dění. V samém středu vám bude mnohem lépe. Navíc máte, co svým blízkým i svým kolegům nabídnout. Vaše bystré postřehy a vtip patří k velmi oceňovaným komoditám, takže si je nenechávejte jenom pro sebe.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V tomto týdnu se vám bude dařit být kreativní. Není vyloučeno, že se rozhodnete pustit do zvelebování příbytku, zcela ve vlastní režii, nebo se třeba nadchnete pro uměleckou činnost. V lásce budete také tvůrčí a váš protějšek bude v sedmém nebi.

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!


     
       
          
   

 

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky