Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 16.8. - 22.8.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 33. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Poslední týden, kdy je Slunce ve Lvu, je příznivý všem, kteří se umí radovat ze života. Je naprosto jedno, zda se rozloží na pláži, vyrazí zkoumat neprostupné pralesy nebo se rozhodnou, že si doplní vzdělání prohlížením památek. Všechno, co dělají, provozují s plným nasazením a svou žízní po životě strhávají i všechny ostatní. Pokud máte pocit, že potřebujete něco promyslet a rozhodnout, klidně celou záležitost odložte na pátek. Stacionární Merkur je sice příznivý zvláště Býkům, Pannám a Kozorohům, ale zkrátka nepřijdou ani ostatní. Je jen potřeba, abyste to, co prožíváte, hodnotili s chladnou hlavou a uvědomili si, že vášně jsou sice fajn, ale rozhodování řídit nemají.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Pokud jste doufali, že v létě nemusíte sáhnout do rezerv, zjistíte, že jste se dost mýlili. Hned v pondělí večer vynechá pračka nebo jiný spotřebič. Nejdříve přemýšlíte, kde sehnat opravu, abyste pak zapnuli rozum a zjistili, že bude lepší, když si pořídíte nový.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Zatímco týden je naprosto normální a nepřekvapivý, víkend vám všechno mnohokrát vynahradí. Seznamujete se s novými lidmi, kteří váš berou neobyčejně vážně. Kontakt s nimi vám dělá moc dobře, protože i váš partner konečně zaregistroval, že jste skvělí.   

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Pokud chcete něco zařídit nebo vyřídit, počítejte s tím, že to nebude lehké. Pikantní je, že se celá záležitost netýká vás osobně, takže byste ji klidně mohli vzdát. Vy jste se však rozhodli, že dotyčnému pomůžete a nakonec to taky dokážete! 

Rak (22. 6.–22. 7.)

  K člověku, který neustále mění názory a tím vám vnáší do života chaos, přistupujte tvrdě – a to i v případě, kdy se vám do toho nechce. Vlídně, nicméně důrazně mu doporučte, aby přemýšlel o samotě a za vámi přišel až ve chvíli, kdy bude vědět, co vlastně chce.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Poslední týden, kdy Slunce prochází vaším znamením, můžete využít pro bilanci toho, co se v minulém roce stalo, a pro naplánování všeho, co byste v dalším roce rádi zažili. Nebuďte moc skromní a klidně nahlas vyslovte přání, která byste jindy považovali za bláznivá.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Vzhledem ke stacionárnímu Merkuru půjdou ve druhé polovině týdne věci pomaleji, než se vám líbí. Seknou se hlavně ty pracovní záležitosti, které jste chtěli ještě v tomto týdnu ukončit a v klidu si užít víkendu. Je to nepříjemné, ale vám nezbude, než se s tím smířit. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  V pondělí počítejte s ostrým dialogem, který povedete s partnery pracovními i partnerem soukromým. Pracovní partneři vás přemlouvají k nerozumným investicím, které nabourají rezervy. Soukromý partner má zase dojem, že si zaslouží nové auto a nechápe, že to nejde.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Náročná bude neděle, kdy je Luna ve Vodnáři. Cítíte se zneuznaní, protože jste pro své blízké vymysleli zajímavý program a rozčarovaně zjišťujete, že o něj nemají zájem. Zkuste se nad jejich jednání povznést, protože je to nepříjemné, ale rozhodně ne tragické.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Od úterý do čtvrtečního odpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, opatrně hospodařte se sliby. Pod vlivem dvou ohnivých světel máte tendenci k nemoudré velkorysosti a pomáháte i lidem, kteří se tváří jako ztroskotanci, ale ve skutečnosti žádnou pomoc nepotřebují.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Na rozdíl od ostatních, kteří se začátku nového školního roku skoro děsí, jste v pohodě a užíváte si posledních prázdninových dnů. Všechno potřebné jste pořídili a nakoupili bez stresu už během prázdnin a teď jen s údivem pozorujete ty, co vaši prozíravost nemají.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Jde o týden, kdy se máte seznamovat s novými lidmi a hledat s nimi zajímavá témata k rozhovorům. Pokud na nikoho nového nenarazíte, s údivem zjistíte, že se mnoho nového dozvíte i od vlastních dětí. Mají spoustu poznatků a moc rády se o ně s vámi podělí.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  S miláčkem moc nediskutujte, protože to nemá cenu. Na rozdíl od vás umí využít energii stacionárního Merkura, a otočit situaci tak, aby to vypadalo, že on má pravdu a vy se mýlíte. Pokud se nechcete zbytečně rozčilovat, nesnažte se ho ani vychovat, ani změnit.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


16. srpna

Den je naprosto dokonalý pro veškeré návraty z dovolené. Jste odpočatí, navíc vám to sluší, a pokud říkáte, že jste připraveni pro své budoucí…

Akční letáky