Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 16. 7. 2018 - 22. 7. 2018

Zdroj: shutterstock.com

Jaký bude 29. týden roku 2018? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Pokud chcete, aby se vám v tomto týdnu dařilo, je třeba přestat si klást limity a sami sebe v duchu shazovat. Je dobré odhadnout své schopnosti reálně, ale nesmíte se podceňovat. Blokujete se tak v dosažení významných úspěchů. A to je přece škoda!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Budete v tomto týdnu hodně přemýšlet o svém životě a vztahu k okolí. Při svém analyzování a filozofování dojdete k mnoha zajímavým názorům a uvědomíte si, že byste měli přehodnotit svůj žebříček hodnot. Také zabojujete se svými sklony k sebelítosti.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Začátkem týdne se vám bude dařit studium i intelektuální práce, dokonce přijde možnost posunout se v kariéře zase o kousek dále. Ve zbytku týdne pak budete hodně přemýšlet nad svým životem i vztahy s rodinou. Uvolníte místo novým pocitům a postojům.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Po většinu týdne u vás bude převládat pozitivní myšlení. S nadšením se vrhnete do různých činností a zatoužíte po změnách v mnoha ohledech. Budete si hodně věřit. Dokonce tak, že lidi okolo budete poučovat a líčit sami sebe jako neomylné všeuměly.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Budete hloubat nad tím, co byste mohli udělat pro svou kariéru i vztahy s lidmi okolo. Ty teď nejsou nejlepší, hlavně na pracovišti to hodně skřípe. Nutno dodat, že ne vaší vinou! Pocítíte touhu pomáhat těm, kteří to potřebují. Dotáhněte to do konce!

Panna (23. 8.–22. 9.)

Tento týden vás bude učit, jak správně nakládat s vaší energií. Jakmile jí budete plýtvat více, než byste měli, hvězdy vám to dají najevo. Z vleklejšího vyčerpání byste však neměli vinit jen hvězdy, bylo by lepší zajít k lékaři a nechat se vyšetřit.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Ústředním bodem vašeho zájmu budou v tomto týdnu mezilidské vztahy. Budete se snažit vyjasnit si svůj postoj k okolí a napravit mnohdy paranoidní myšlení. Ne vždy, když se o vás mluví, je to ve zlém! Zaměřte se také na vylepšení vztahů s rodinou.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Budete v tomto týdnu mnohdy rozčarovaní. Rozhodí vás hlavně to, jak často se v životě sny nesetkávají s realitou a přepadne vás pocit frustrace z jejich nenaplnění. Budete také hloubat nad mnohými neúspěchy. Vaše rodina a přátelé vás z toho dostanou!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V tomto týdnu budete jako doktor Jekyll a pan Hyde. Na jedné straně budete schopní lidem pomáhat a chápat jejich trápení a na straně druhé se s nimi často neshodnete ani v maličkostech. Často to odnesou vaši blízcí. Je třeba se nad sebou zamyslet.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Tento týden vás přinutí zabývat se pracovními záležitostmi. Propadnete dojmu, že vaše schopnosti a úsilí nejsou dostatečně oceněny a finančně ohodnoceny. Navíc se vám bude zdát, že je toho na vás moc. Přesto se budete snažit nedat na sobě nic znát.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V tomto týdnu se budete jednoznačně nejvíce soustředit na problémy, které vás dlouhodobě trápí. Zamyslíte se nad tím, jak je co nejrychleji vyřešit. Je přitom úplně jedno, zda se týkají vztahů, práce, rodiny či financí. Jen s nimi pořádně zatočte!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V první polovině týdne budete plní pesimistických pohledů na mnohé oblasti vašeho života. V druhé polovině a o víkendu změníte některé názory a začnete vidět řadu věcí v lepším světle. Zkrátka budete filozofovat a často přehodnocovat své názory.  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky