Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 16. 4. 2012 - 22. 4. 2012

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 16. týden v roce 2012? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Slunce se v tomto týdnu posunuje ze znamení Býka do znamení Berana. Dá se čekat, že příliv ničím nebrzděné energie vystřídá velmi realistický přístup k životu. V úterý se však do znamení Berana dostává Merkur, což pomůže zejména Beranům, Lvům a Střelcům, kteří nahlas říkají to, co si myslí, a získávají za to obdiv lidí, kteří takovou odvahu nemají. V sobotu, kdy ve znamení Býka probíhá novoluní, se můžete rozhodnout pro koupi pozemku, stavbu domu nebo jinou podobnou aktivitu, která vám má zajistit stabilní život v pohodlí a v dostatku.

Zdroj: iStockPhoto

Beran (21. 3.–20. 4.)

Merkur, který se do vašeho znamení v úterý dostává, vás nutí, abyste se projevovali podle toho, co si opravdu myslíte. Nevidíte důvod, abyste láskyplně jednali s lidmi, kteří si to podle vašeho názoru nezaslouží, a kteří vám nikdy nic dobrého neudělali.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Novoluní, které v sobotu probíhá ve vašem znamení, vás nutí, abyste se na život podívali z jiného úhlu pohledu. Je docela možné, že usoudíte, že se staráte o něco, co si to vůbec nezaslouží, zatímco toho, čemu byste se věnovat měli, si vůbec nevšímáte.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Nabídky, které o víkendu padnou, vypadají sice na první pohled zajímavě, ale vy byste k nim přesto měli přistupovat s rozumem. Vezměte si papír a tužku a všechno si nejdříve pořádně přepočítejte. Když zjistíte, že se vám to nelíbí, nebojte se vycouvat.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Váš život je paradoxní. Zatímco většina lidí má starost, aby sehnali alespoň nějakou práci, vy máte nabídky minimálně dvě a netušíte, kterou z nich si vybrat. Udělejte si v pondělí klidný večer, kdy budete přemýšlet, a určitě vám dojde, co máte dělat.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Celý týden probíhá v pořádku a tak, abyste mohli být sami se sebou spokojeni. Problém nastane až v neděli večer, kdy máte tendenci mluvit víc, než je zdrávo, a jít do sporů, které byste si klidně mohli ušetřit. Nechcete se podobným zkušenostem vyhnout?

Panna (23. 8.–22. 9.)

Ve čtvrtek v podvečer, kdy se Slunce dostane do Býka, si opět po delší době vychutnáte pocit člověka, který má svůj život ve svých vlastních rukou. Navíc do konce týdne získáte informace, které vám poradí, kam směrovat svůj další profesní život.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Jde o týden, kdy se s vámi každý hádá a kdy se musíte snažit, abyste neztratili pozice, které jste si nedávno vybojovali. Naštěstí se situace během týdne zklidní a vy zjistíte, že kromě lidí, s nimiž si nerozumíte, máte ve své blízkosti i dobré přátele.

Štír (24. 10.–22. 11.)

V pondělí, kdy je Merkur ještě v Rybách, si popovídejte s partnerem o své další budoucnosti. Když mu vysvětlíte, že vás provizorium, ve kterém žijete, ani trochu neuspokojuje, určitě se dočkáte pochopení. Následně začnete uvažovat, jak situaci změnit.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

To, že jste si konečně dali do pořádku svůj soukromý život, je velice dobře. Ve chvíli, kdy se Merkur v úterý dostane do Berana, budete potřebovat veškerou energii na to, abyste zvládali pracovní záležitosti, které jsou sice zajímavé, ale je jich moc.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Na lidi, kteří se pletou do vašich záležitostí, jste alergičtí už dávno. Když však v tomto týdnu zjistíte, že se našel člověk, který se vás snaží rozeštvat s partnerem nebo s dětmi, opravdu se rozzlobíte. To, co dotyčnému řeknete, si za rámeček nedá!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Týden proběhne v klidu, ale víkend vám všechno vynahradí. V sobotu se budete bít s vlivem novoluní v Býku a s lidmi, kteří se vás snaží přinutit, abyste hájili něco, co se vám nelíbí. V neděli si dávejte pozor na unáhlené sliby s dlouhodobým dopadem.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Využijte pondělí, kdy máte Lunu i Merkura ve svém znamení, a uvažte, zda je vaše touha po bazénu opravdu tak výstřední, jak se vám zbytek rodiny snaží namluvit. Pokud o něm začnete v tomto dni uvažovat, určitě u něj budete trávit už letní dovolenou!

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

  • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
  • Napište tedy správný tvar SMS.
  • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
  • SMS odešlete na číslo: 900 11
  • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
  • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Zdroj: iStockPhoto

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky