#astro#

Beran (21. 3.–20. 4.)

Rádi byste se v tomto týdnu věnovali sexu a romantické lásce, ale problémem budou vaše předchozí partnerské neshody, kdy vůbec nebudete vědět, jak si protějšek naklonit a udobřit. Romantickou večeří při svíčkách ale rozhodně nemůžete nic zkazit.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Díky Jupiteru ve Vahách hvězdy zaručují příznivé konstelace pro pracovní pohovory, investování a zásadní rozhodnutí ohledně materiální budoucnosti rodiny. Nemusíte se bát podnikat radikální kroky, nemáte rozhodně co zkazit. Naopak můžete jen získat.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V tomto týdnu nebude dobré pouštět korunu. Raději do ničeho neinvestujte a pokud přece jen, tak rozhodně ne vysoké částky. Nad výdělkem byste totiž mohli zaplakat. Citově laděné rozhovory také nebudou nic pro vás a raději půjdete rovnou na věc.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Neměli byste se bát lichocení, je na to vhodný čas. Navíc si tím můžete naklonit osobu, o kterou usilujete, nebo udobřit někoho blízkého, s kým jste v nedávné minulosti měli nějaké neshody. To, co věnujete, se vám vrátí, tak slovy chvály nešetřete!

Lev (23. 7.–22. 8.)

Slunce a Saturn ve znamení Štíra vám sebere sílu pro některé úkony, které vám v minulosti připadaly dětinsky snadné. Rozhodně nic nezkazíte tím, že si místo usilovné práce naordinujete pořádnou dávku odpočinku. Rychle tím načerpáte chybějící energii.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Ačkoliv se budete v zaměstnání snažit projevit své názory, kolegové ani vedení se vašich rad držet nebudou. Vy si z toho ale nic dělat nebudete, jelikož víte, že máte pravdu a na vaše slova zanedlouho stejně dojde. Chce to jen čas a ten hraje pro vás.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

V zaměstnání vyděláte dostatečné množství peněz, proto nebudete váhat investovat je do svých nejbližších. Vánoce už se blíží, proto neodoláte výletům do nákupních center, alespoň před svátky nebudete v hektickém shonu a stresu z šílejících davů.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Venuše vytváří veselé, avšak podle vás povrchní milenecké klima. Ačkoliv pro veselé zážitky nebudete chodit daleko, bude vám to stejně připadat jen jako jedna velká náhoda, aniž by vás napadlo, že se vás protějšek snaží všemožnými způsoby rozveselit.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Nastal ideální čas pro jedince, kteří se učí cizí jazyk nebo cestují. Dostanete příležitost se za velmi výhodných podmínek podívat do zahraničí, kde byste si mohli oprášit i své jazykové znalosti. Bude jen na vás, zda podlehnete tlaku rodiny zůstat.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Budete nároční zvýšenou měrou nejen na sebe, ale i na své kolegy. Proto se není co divit, že se vás raději budou stranit, jen abyste po nich náhodou nechtěli nějakou práci navíc. Vy ale díky svému odhodlání uděláte vše, co jste doposud odkládali.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Doposud jste záviděli svým kolegům, jakou rychlostí dokáží nejen přemýšlet, ale i jednat. V tomto týdnu se ale váš pohled na věc úplně změní, jelikož si všimnete, že kolegové sice jednají bleskově, ale jejich výroky nejsou podepřeny předchozí úvahou.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Chcete bravurní milostný život? Pak byste se měli zaměřit na to, jak vypadáte, a udělat rekonstrukci svého zevnějšku. Potřeba je ale také soustředit se na ladné pohyby, úsměvy, letmé dotyky a lehké svádění. Teprve potom poznáte, že máte vyhráno.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY