Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 15. 6. - 21. 6. 2020

Zdroj: shutterstock

Jaký bude 25. týden roku 2020? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V oblasti financí je to na jedničku. Pokud chystáte nějaké obchody, tak teď je na ně ideální čas. Ne nadarmo se říká - kdo si počká, ten se dočká. U vás to platí dvojnásob! Vyplatilo se vám čekat a nebrat hned první transakci, která byla pod cenou. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Někdo z rodiny se vás neustále snaží převychovat a radit vám. Nejen, že o ničí rady nestojíte, ale navíc vám některé věci přijdou doslova absurdní a úplně mimo mísu. I když se snažíte nemyslet na některé jeho jízlivé poznámky, tak stejně vám to vadí. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046! 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Rádi byste se svěřili do péče odborníka. Toužíte po zkrášlujících procedurách, které by z vás udělali úplně jiného člověka. Taky se těšíte na novou image. Záleží ale, proč najednou toužíte po tak radikálních krocích. Něco ve vašem životě je jinak. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Za poslední dobu jste si nakupování moc neužili. Nyní to chcete všechno dohnat. Nejste však nijak unáhlení, naopak byste zasloužili pochvalu za to, jak uvážlivě nakupujete a umíte s naspořenými korunkami skvěle zaobcházet. Přesto si uděláte radost. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nechcete se nijak unáhlit, proto vše zvažujete raději dvakrát. Čeká vás ale tento týden velké množství rozhodnutí, které si žádají okamžité jednání. Budete z toho mírně ve stresu a raději byste si s odpovědí dali načas. To vám bohužel nebude umožněno. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud nyní přemýšlíte nad změnou, tak je ideální čas k tomu, abyste v zaměstnání udělali radikální krok. Mars se Sluncem vytváří sympatické konjunkce s vaším znamením a štěstěna je vám v oblasti práce obzvlášť nakloněna. Tak jenom směle do toho. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Poslední dobou často přemýšlíte nad svým životem, ale i rodinou a soukromím. Přijde vám, že byste potřebovali restart a hodila by se vám trocha pomoci. Není to nic nemožného, stačí začít kolem sebe hledat a najdete skupinku lidí, které potřebujete. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Venuše je v láskyplném trigonu s vaším znamením a vy si užíváte harmonického souznění s osobou, která je vám blízko. Velice pozitivně ale vnímáte i střet s ostatními lidmi a celkově vyzařujete milou a emočně stabilní energii, která je sympatická. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kariéru jste si velmi efektivně a s rozmyslem rozjeli ve velkém stylu. Máte našlápnuto být ve svém oboru velkou a uznávanou hvězdou. Nic ale není zadarmo. Museli jste se v mnoha věcech usměrnit a svůj čas jste věnovali vzdělávání, ale i sebereflexi. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Poslední dobou vás neskutečně rozčiluje někdo z vašich kamarádů. Vždy jste věděli, že máte na některé věci odlišné názory, ale nyní je to už k nevydržení. Hlavně nemáte rádi, když si někdo za každou cenu stojí za svým a není tolerantní ke svému okolí. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Užíváte si hezké období plné lásky a příjemných chvil. V rodině panuje souznění a vy máte z členů rodiny neskutečnou radost. Zejména vás těší, že si všichni skvěle rozumíte a máte na sebe dostatek času. Poslední dobou jste si totiž upravili priority. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046! 

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci to funguje a vy předvádíte fantastické výkony, které jsou nepřehlédnutelné. Tak trochu to ale děláte proto, že se chcete vytáhnout před kolegou, který vám není podle gusta a vy s ním tak trochu soupeříte. Máte radost, že jste ve všem první. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046! 
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky