Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 15. 4. 2013 - 22. 4. 2013

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 15. týden v roce 2013? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Ve hvězdách

Ti, co měli v poslední době dojem, že události probíhají až příliš kvapně, se mohou těšit na klid, mír a pohodu. Potíže budou mít ohnivá a vzdušná znamení, která mají pocit, že se to, na co tak netrpělivě čekají, až příliš vleče. Berani, Lvi a Střelci udělají dobře, když všechno důležité stihnou do pátku. V sobotu odpoledne se Mars dostává do Býka a zpomalí i to, co dosud probíhalo v uspokojivém tempu.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Ve finančních záležitostech buďte opatrní, a hlavně si nemyslete, že máte patent na rozum. Venuše se dostává do vašeho sektoru majetku vlastního a dá vám šance na jeho zmnožení. Přesto byste měli své plány probrat s důvěryhodným poradcem, který vám zabrání ve zbytečných chybách.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Pohodový týden, kdy jde všechno tak, jak jste si představovali, a kdy vůbec nemusíte tlačit na pilu. Lidé kolem vás se sami od sebe rozhodují tak, aby vám to bylo co nejpříznivější. V pátek se můžete těšit na zajímavé sny, které vám život ukážou z naprosto jiné perspektivy.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Využijte čtvrtka, kdy jste pod pozitivním vlivem konjunkce Slunce s Marsem, a kdy do svých aktivit dokážete zapracovat i zkušenosti vašich blízkých. Pokud opravdu nevíte, jak v nějaké situaci jednat, kupte něco dobrého, a běžte se zeptat babičky, co by na vašem místě dělala ona.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Hlavně ve druhé polovině týdne pracuje váš instinkt tak, že byste ho v žádném případě neměli podceňovat. Ve chvíli, kdy vás před někým varuje, si nenamlouvejte, že jde o bezpečného člověka, který vám není schopen ublížit, ani kdyby chtěl, a raději se odporoučejte o dům dál.

Lev (23. 7.–22. 8.)

První polovina týdne, kdy vám jde všechno přesně tak, jak jste si představovali, je triumfální, ale ve druhé za to budete platit. Ve chvíli, kdy se v sobotu ráno dostane Slunce do Býka, se vás zmocní únava. Ze ctižádostivých plánů na víkend nebude nic, protože ho celý prospíte.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vaším největším plusem je zdravý rozum, který ovlivňuje všechno, co v tomto týdnu uděláte. Pomůže vám najít argumenty, s jejichž pomocí přemluvíte i letité nepřátele ke spolupráci. V další etapě vás přesvědčí, že je čas, abyste na sobě přestali šetřit, protože to stejně nikdo neocení…

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Pozornost věnujte zejména výběru vhodné obuvi. Není to tak úplně lehké, protože je potřeba, abyste objevili boty, které budou vzhledné, ale zároveň pohodlné. Vhodným dnem je pátek, kdy je Luna ve Lvu a kdy (sice po delším hledání) určitě objevíte něco, co vám bude vyhovovat.

Štír (24. 10.–22. 11.)

V pátek, kdy jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Neptunem, se budou dít věci! Pokud jste až dosud tvrdili, že se vás láska na první pohled netýká, budete muset přiznat, že se toto poznání ani vám nevyhnulo. Naštěstí všechno proběhne pozitivně, takže jste v pohodě.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V sobotu, kdy jste pod vlivem konjunkce mezi Merkurem a Uranem, využijte k seznámení všech moderních prostředků. Přihlaste se na internetové seznamky, ale klidně vyrazte i na rande, které organizuje specializovaná agentura. Druhou polovičku tentokrát nenajdete, ale pobavíte se skvostně.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Čtvrteční konjunkce Slunce s Marsem se vám postará o opravdu náročný konec týdne. V práci na vás spadne něco, s čím sice nemáte vůbec nic společného, ale co nikdo kromě vás nezvládne. Zapomeňte na falešnou skromnost a rovnou se zeptejte, zda se vaše aktivita projeví ve výši odměn.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Hodně náročným dnem bude sobota, kdy se v rodině stane něco, co obrátí veškeré vaše víkendové plány naruby. Pokud do rána onemocní děti, nebude to příjemné, ale pořád je to lepší, než kdyby je choroba chytila v době, kdy už budete víkend trávit někde, odkud je k lékaři opravdu daleko.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Partner má svých starostí dost a proto chce, abyste ho s tím, co trápí vás, vůbec neseznamovali, ale vyřešili si to sami. Jde o dominantní rys jeho charakteru, který se nezmění. Můžete si vybrat, zda se s ním smíříte nebo raději půjdete o dům dál.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky