Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 15. 12. 2014 - 21. 12. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 51. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vánoční večírky jsou plné rozbouřených vášní. Těm se dokáže málokdo vyhnout. Takže budete krýt milostné poklesky svého dobrého kamaráda. Je to přirozená výpomoc! Brzy vám to vrátí, až to budete potřebovat vy. Patříte také mezi lidi, jejichž pudy se brzy projeví. Pak už je to zase na vašich přátelích.   

Býk (21. 4.–21. 5.)

Bude umění rozvrhnout si čas správně. Vám se to však podaří! Proto byste měli zajít do obchodů. Při nákupu vánočních dárků totiž budete mít štěstí na výhodné ceny. Pak si určitě vyberete to zboží, co se v nabídce ukáže jako nejlepší možné. Cítíte dobrý pocit, který je spojen s očekávanou radostí blízkých!   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Nemusíte příliš skrývat, jak je vám v současné době skvěle. Konečně dosáhnete partnerské harmonie, takže se vám ve společném soužití začne dařit. Máte také více času na svůj soukromý život, což je zrovna podstatné! Láska potřebuje něco výjimečného, a v tomto období toho pro ni můžete udělat ještě víc.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Vaše nervová čidla vnímají dost citlivě. Konečně odhalíte toho, kdo vám v zaměstnání škodil a nenecháte to jen tak! Máte šanci se s ním pořádně vypořádat a pročistit vzduch. Navíc můžete kolegům dokázat, že jste měli v mnohém pravdu. Spadne z vás napětí, a začnete se lépe soustředit na svou práci.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Atmosféra týdne vám přeje po všech stránkách. V milostném životě budete nyní naprosto spokojení. Protějšek se k vám chová jako hotový mílius. Vztahy vám tedy fungují dobře, takže jste plní radosti a uděláte velký kus práce. Po večerech se pak můžete věnovat lásce a erotice ve všech myslitelných podobách.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vaše nadšení den ode dne stoupá! Zvládnete se tak vyléčit z nemoci a před svátky uděláte ještě hodně práce, která se vám bude zdát méně náročná. Na svá bedra vezmete i povinnosti vašeho protějšku. Začnete se činit jak v domácnosti, tak při nákupech. Chcete mu vrátit jeho starostlivost během vašeho oslabení.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Ani se nestačíte divit tomu, jak vám štěstí přeje. Máte netušené možnosti v oblasti lásky, ale zároveň i ve financích. Nebudete tedy vědět, jestli se máte věnovat nejdřív svému protějšku, nebo raději své výnosné práci. Volba bude těžká, ale nakonec dáte před pomíjivými penězi přednost partnerskému vztahu.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Tento týden máte v sobě zvláštní touhy. Proto v lásce chcete objevit něco nového. To však nutně neznamená, že chcete být nevěrní. Stačilo by vám vylepšit současný vztah, pro což máte právě nyní před Vánoci dobré předpoklady. Zkuste přijít za svým protějškem s milým gestem a uvidíte, jak roztaje.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Tento týden se změníte k lepšímu. Pozitivní vliv na to bude mít přímo váš nadřízený. Díky tomu toho v zaměstnání zvládnete mnohem více a také si vytvoříte předpoklady pro značný zisk v budoucnu. Dobrý tandem vytvoříte i se svým protějškem, který vás ve vaší práci podpoří. Váš vztah to navíc osvěží.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Jste spokojení, protože se situace obrátí ve váš prospěch. Zlomí se vaše smůla v lásce a vy se jako zázrakem začnete seznamovat s novými protějšky. Je vám jedno, jestli to bude pohledný soused/ka nebo nový spolupracovník. Pro každého budete atraktivní a dokážete si užít romantické atmosféry při sbližování.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Záleží vám na základních otázkách soukromého života. Víc toužíte po spokojeném a pevném vztahu. Proto se vyhnete známosti na jednu noc. Nemá žádnou hloubku a ublížil by nejen vašemu protějšku, ale i vám! Láska je teď pro vás mnohem více, než svádění! Tak budete během týdne stále spokojenější a šťastnější!   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Tušíte, že vás čekají dobré časy. Změny v práci vám přinesou jednoznačné výhody! Začnete se tedy více věnovat novým projektům, které by vám vám mohli dopomoci k ještě lepším ziskům. Vašeho nadšení si všimne i nadřízený a bude s vámi navýsost spokojen. To vás nakopne a zaberete ještě víc.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky