Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 14.6. - 20.6.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 24. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Nové týdenní horoskopy pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Platí, že štěstí přeje připraveným. Týká se to zvláště úterý, kdy se můžete těšit na šanci, která vás celý dosavadní život míjela. Neříkejte si, že v práci nemůžete ničeho dosáhnout, a jděte za hvězdou, která vás vede! Pokud máte pocit, že jste v práci dostali všechno, co se dá, můžete se zaměřit na štěstí v lásce. Je spojeno se vstupem Venuše do Lva a kromě Lvů potká hlavně Berany a Střelce. Všichni zrozenci z těchto znamení by si však měli uvědomit, že riziko je nebezpečné a že je zbytečné, aby kvůli několika opojným chvílím ohrožovali celý dosavadní život. V sobotu si dávejte pozor na to, kam šlapete. Zhmožděný kotník není sice tragédie, ale víkend by vám přesto zkazil.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Občas máte pocit, že byste potřebovali, aby den měl nejméně dvakrát tolik hodin. V práci vás to baví, a v soukromí se záležitosti konečně hnuly vytouženým směrem. Změn se nebojte! Když něco odchází, je to jenom proto, aby staré konečně uvolnilo místo novému.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Neustále hlídáte každé slovo, protože máte strach, abyste se někoho upřímným výrokem nedotkli. Možná by bylo lepší, kdybyste se přestali zajímat o to, co cítí ostatní, a začali prosazovat i vlastní zájmy. Ve chvíli, kdy to dokážete, na sebe budete právem pyšní! 

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Využijte chvíle, kdy se vám nabízí práce navíc za slušné peníze, a přihlaste se. Je to šance, jak vyřešit potíže s dovolenou, na kterou vám dosud pár korun chybí. O víkendu počítejte s výčitkami tradičněji založené části rodiny, které se vaše nápady zdají moc extravagantní.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Příznivé je pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení. Uděláte dobře, když se nebudete snažit nic aktivně ovlivňovat a necháte se unášet událostmi. Pokud vám někdo výše postavený naznačí, že ho přitahujete, určitě se nejde jen o románek, ale vede ho k tomu hluboký cit.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Venuše ve vašem znamení vás vede od triumfu k triumfu. Najednou zjišťujete, že máte kolem sebe víc přátel, než jste čekali. Ve středu, kdy bude ve vašem znamení Luna, se vypravte na úřady! Vaše kouzlo osobnosti funguje a lidé pro vás udělají víc, než by právě museli.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  I když jste obvykle hodně klidní, v pátek hrozí, že se rozčilíte. Najednou zjistíte, že nemáte podklady pro důležitou práci, kterou jste měli ještě do konce týdne odevzdat. Dotyčnému, který za to může, všechno vysvětlete, protože z vás si blázny nikdo dělat nebude!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Využijte změny planetárních energií a hned v pondělí si kupte něco nového na sebe! Může to být i něco, po čem jste vždycky stonali a co vám zatím připadalo až příliš odvážné. To, že jste se trefili do černého, vám potvrdí i partner, který z vás bude totálně vedle.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Máte si šanci doplnit znalosti v oboru, který vás nyní jen zajímá, ale pro vaši budoucnost je velice důležitý. Neváhejte a začněte studovat! Pokud něčemu nerozumíte, poraďte se s partnerem, který je na vaši snahu velice pyšný a udělá cokoliv, aby vám ulehčil život.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Když vás v neděli zvou kamarádi na grilování nebo na party, neváhejte a vyrazte. Máte se šanci potkat se starými známými a zavzpomínat. Při pití dávejte přednost nealkoholickým nápojům. Spolehlivěji zaženou žízeň a navíc pod jejich vlivem nenaděláte zbytečnou ostudu.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  V úterý, kdy oblohu ovládá trigon mezi Marsem a Plutem ve vašem znamení, se vám podaří něco, s čím jste nepočítali ani ve snu. Je však potřeba, abyste se nikoho nebáli a bojovali i ve chvíli, kdy to už všem ostatním připadá jako ryzí nerozum. Vyplatí se vám to!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Změna vašich pracovních podmínek se odvíjí od vaší výmluvnosti. Využijte příznivého Merkura a požádejte o to, na co máte podle svého názoru nárok. Když se budete prosazovat racionálně a emoce necháte pro tentokrát stranou, dostanete víc, než jste původně chtěli.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Veškeré stresy se rozplynou při práci na zahradě nebo při péči o kytičky. Pokud jste si ještě žádné nepořídili, vyrazte o víkendu na květinovou výstavu. Nezapomeňte se tam zúčastnit všech návštěvnických soutěží, které kromě zábavy slibují i zajímavou výhru.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky