Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 14. 4. 2014 - 20. 4. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 16. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Jste platonicky zamilovaní? Věřte, že vaše láska může dojít naplnění. Chce to jen odvahu! Nebojte se ukázat, co opravdu chcete. Strach a obavy nejsou na místě. Pokud budete myslet pozitivně a nenecháte se otrávit maličkostmi, budoucnost bude růžová!

Býk (21. 4.–21. 5.)

V zaměstnání budete doslova lámat rekordy! Vaše pracovní nasazení bude až nepochopitelné. Vybere si sice svou daň v podobě únavy, nicméně si můžete být jistí, že ocenění vás nemine. Dočkáte se uznání jak ze strany kolegů, tak ze strany nadřízených.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Rozhodnete se skoncovat s nepříjemným zlozvykem! A uděláte jen dobře. Právě tento týden jsou vaše odhodlání a vůle silnější než kdy jindy. Navíc se můžete těšit na podporu ze strany přátel a blízkých. Ti všichni vám velmi rádi podají pomocnou ruku.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Dočkáte se kariérního úspěchu! Tento týden tedy budete mít co slavit. Nezapomeňte se o úspěch podělit se svými nejbližšími. Určitě s vámi chtějí sdílet radost! Je možné, že se setkáte s několika negativními reakcemi, ty však můžete vesele ignorovat.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazení pro duši!

Panna (23. 8.–22. 9.)

Přepadnou vás romantické představy a celý týden se jich nebudete moci zbavit. Nezadaní se proto začnou nenápadně poohlížet po potenciálním protějšku. A rozhodně budou mít na z čeho vybírat! Zadaní se mohou těšit na týden plný vzájemného rozmazlování.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Falešná obvinění, která vám v týdnu přidělávala vrásky, se konečně vyjasní. A to k vašemu prospěchu! Spadne vám obrovský kámen ze srdce a konečně si budete moci užívat jarního počasí. Vezmete si ze situace ponaučení pro příště a budete obezřetnější!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Nebudete se umět rozhodnout v jisté záležitosti a myšlenky se vám tak budou celý týden točit jen okolo této jediné věci. Nemá však cenu nic lámat přes koleno. Co nevidět nastane situace, která vám dá pevné vodítko. Díky němu konečně najdete řešení.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

S kolegy v zaměstnání budete naprosto sehraní! Díky tomu vám půjde celý týden práce od ruky a zvládnete mnohem více povinností než obvykle. Opět si proto uvědomíte, jak moc je důležitý kolektiv a spolupracovníci, kteří vás motivují a pomáhají vám.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Budete snít o lásce s někým, kdo je zadaný. Připravte se proto na pár neklidných nocí a dní, kdy vám budou myšlenky neustále zalétávat k jisté osobě. Naštěstí se situace brzo rozlouskne. Můžete si být proto jisti, že nejistota nepotrvá příliš dlouho.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V práci budete konečně doceněni! Nadřízení i spolupracovníci uznají, že máte výjimečný talent a schopnosti, které mají potenciál. Bude to pro vás obrovské zadostiučinění a především velká motivace k tomu, abyste se i nadále zlepšovali. Jen tak dál!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nadřízení z vás budou mít radost. Ujistíte je totiž o tom, že jste lidmi na správném místě. Díky tomu vás čeká nejenom velká pochvala, ale dost možná máte také slušně našlápnuto k povýšení. Jediné, co musíte udělat, je nepolevit v nasazeném tempu.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU