Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 13.9. - 19.9. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 37. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Jde o týden, kdy si naplno uvědomíme, že prázdniny jsou definitivně za námi a teď už nás s mírnými přestávkami do konce roku čeká jenom práce. O to, aby šla od ruky, se postará Merkur, který se spolu s Plutem dostává do přímého chodu. Pokud se chcete pro něco rozhodnout, udělejte to, ale uvědomte si, že není cesty zpět. Dalším zajímavým dnem je středa, kdy vstupuje Mars do Štíra. Kromě Raků, Štírů a Ryb čeká příznivý měsíc i lékaře. Špatně však na tom nebudou ani právníci a soudci, kteří budou skutečnými sluhy spravedlnosti. Pokud jdete k soudu a víte, že máte pravdu, nemáte se čeho bát, neboť rozsudek bude spravedlivý.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Středu, kdy Mars opouští váš partnerský sektor, přivítáte bezmála potleskem. Přestanete se hádat v práci a doma se mezi vás a miláčka vrátí skvělá nálada. Vyrovná se dokonce i váš vztah k dospívajícím dětem! Pochopíte, že mají občas pravdu a dáte jim více volnosti.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  I když je pracovitost neobyčejně chvályhodná, dávejte si pozor, abyste to s ní nepřeháněli. Momentálně máte kromě práce právo i na odpočinek a měli byste ho využít. Pobyt v lese, kde budete sbírat václavky, je pro vaši duši i tělo vyloženě blahodárný!   

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Ve chvíli, kdy vaše bývalá láska začne nostalgicky vzpomínat na všechno krásné, co jste spolu zažili, se zatvařte nepříjemně a utněte řeč. Jakékoliv návraty do minulosti jsou k ničemu! Hrozí, že zabrzdíte v tom, co bylo, a zapomenete na přítomnost i budoucnost. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

  I když se Slunce pohybuje Pannou a vy máte tendenci mluvit, bylo by pro vás užitečnější, kdybyste se přepnuli na naslouchání. Z jednotlivých informací si můžete složit velice přesný obraz plánů vašich nadřízených a zařídit se tak, abyste ani v budoucnu nepřišli zkrátka.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Pokud chcete žít alespoň trochu v pohodě, musíte si během prvních dvou dnů udělat pořádek ve financích. Vůbec by nebylo od věci, kdybyste si s miláčkem sedli a spočítali veškerá svá aktiva i pasiva. Do šetření se vám chtít nemusí, ale jiná cesta opravdu není.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Týden, kdy je šanci mluvit a kdy máte zároveň jistotu, že vaším slovům bude věnována patřičná pozornost. Nevyhýbejte se ani hodně tvrdým debatám! Své názory máte řádně podložené a obhajovat je budete tak, že si svým postojem vynutíte úctu i u dosavadních odpůrců. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Když se vám něco nepodaří, nehledejte za tím ani spiknutí, ani komplot proti své osobě, ale spokojte se s nejjednodušším vysvětlením. Kolega, který za všechno může, vám opravdu nechtěl ublížit! Podlehl své lenosti a nyní dělá všechno pro to, aby chyby napravil.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Vaším dnem je neděle, kdy se Mars ve vašem znamení dostává do sextilu s Plutem. S pomocí této mocné planetární podpory si uvědomíte, že vám nezbývá nic jiného, než riskovat a vydat se naprosto jinou cestou, než je ta, jíž jste šli dosud. Nebojte se, vyjde to!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Už vás nebaví stav, kdy neustále musíte někomu vysvětlovat, že nechcete být v životě jen průměrní, ale že byste rádi něčeho dosáhli. Asi nezbude, než abyste změnili okolí! Dávejte přednost lidem, kteří jsou stejně ctižádostiví a které váš postoj k životu nepřekvapí.  

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Vaše zdraví funguje jedna radost a vy si konečně můžete oddechnout. Pozitivní posuny ve zdraví se týkají i chronicky nemocných! Veškeré laboratorní ukazatele se začnou konečně vyrovnávat a vy se můžete těšit na podzim, který bude daleko vlídnější než bylo léto.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Pokud potřebujete něco důležitého projednat, musíte to zvládnout do úterý. Když se ve středu dostane Mars do Štíra, začnou platit nové předpisy a všechno bude rázem komplikovanější. Svého byste sice dosáhli taky, ale stálo by vás to podstatně více námahy a nervů.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Při veškerých pracovních jednáních zvítězíte jen tím, že budete trvat na svém a neustoupíte ani o milimetr. Můžete se sice dozvědět, že sledujete jen vlastní zájmy a potřeby firmy jsou vám lhostejné, ale to vám může být jedno. Když vydržíte do pátku, vyhráváte!

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


13. září

Den je zcela pod vlivem stacionárního Merkura v Panně. Připravte se nejen na hovory, ale i na záležitosti, jejichž řešení vyžaduje soustředěné…

Akční letáky