Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 13. 6. 2016 - 19. 6. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 24. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Nedočkavě vyhlížíte začátek prázdnin, který vždy dovedete prožívat společně se svými ratolestmi. Co vám příjemně hraje do karet, jsou krásné vlahé večery, které dovedete využít třeba ke hraní karet, ale i pro jiné dosti romantičtější možnosti vyžití.    

Býk (21. 4.–21. 5.)

Práci v týdnu nebudete skloňovat, jak se říká, ve všech pádech, ale plně vám postačí ten jediný - s kým, to pro vás bude totiž nejdůležitější. Dobrá pracovní parta se podepíše na vaše společném výkonu. Doma každopádně zažijete pěkné chvíle s rodinou.   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Budete mít zajímavé plány, které už jste odsouvali v některých případech i léta. Nebojte se proto pustit směle do realizace. Nové věci budou vaší parketou a vám se povedou věci doslova nevídané. Jenom se nesmíte nechat ukolíbat dílčími výsledky.     

Rak (22. 6.–22. 7.)

Dobrou náladu budete nabízet jako vyslovený telemarketingový moderátor - budete vědět, na co je dobrá, v čem prospívá zdraví, v čem je jedinečná a proč právě ta vaše by lidem neměla scházet. Vaši přátelé kolem vás vytvoří pestrý hlouček příznivců.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Než se nadějete, jsou tu skoro letní dny a vy už si budete moci nějaký ten skoro prázdninový výlet vyzkoušet i na nečisto. Ideální pro to bude například víkend, kdy můžete vyrazit s celou rodinkou. Hlavně nenechávejte žádné věci na poslední chvíli.          

Panna (23. 8.–22. 9.)

Potěší vás, jak se budou rodinné věci vyvíjet, a sami přispějete svou troškou do mlýna. Nevšední zážitky byste měli občas vyfotografovat, ať máte vzpomínky na deštivé večery. V práci je to pro vás rutina, což neznamená, že byste ji dělali špatně.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Dovedete překvapit a i když s vámi někdo v jisté záležitosti nepočítá, přesvědčíte ho, aby daný úkol svěřil právě vám. V lásce se daří poměrně dobře a můžete se těšit na milá romantická setkání, která vám otevřou nejedny dveře zajímavých pocitů.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

K překvapení blízkých si oblíbíte sport, který by do vás rozhodně neřekli, a co více, ukáže se, že na něj máte talent. Nezanedbávejte nyní ani zaměstnání, protože by se mohlo hrát o povýšení, které byste si velmi rádi přihráli právě na domácí hřiště.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Rozhodování tento týden bude vaše parketa a klidně byste mohli pořádat kurzy, jak se rychle a efektivně rozhodovat. Budete totiž ve spojení se svým šestým smyslem. V lásce vám také svítí zelená a vy si tak budete moci dopřávat romantické požitky.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Na změně vaší nálady k lepšímu se překvapivě podepíše šatník. Zjistíte, že opravdu do jisté míry šaty dělají člověka, a vy si nyní budete připadat mnohem více přitažliví a sebevědomí, než tomu bylo před tím. Nezapomínejte ale ani na své domácí závazky.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nějaký pěkný a zajímavý výlet by vám mohl zpříjemnit poslední jarní dny a vy byste mohli díky němu přijít na velmi zajímavé skutečnosti, které vám doposud unikaly. Nebojte se proto vykročit i do neznáma, ale s tím pocitem, že můžete hodně získat.     

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V zaměstnání se nyní příliš nepředřete, což však neznamená, že byste pro každého vždy neměli milý úsměv a nedovedli alespoň reprezentovat. V soukromí potom využíváte svůj sex-appeal ještě lépe, neboť si dovedete zajistit přízeň milovaného protějšku.   

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!


     
       
          
   

 

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky