Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 12.7. - 18.7.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 28. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Nové týdenní horoskopy pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Prázdniny jsou v plném běhu a vy si pomalu začínáte zvykat na příjemnější a volnější rytmus. Trochu horší je to s těmi, kteří patří k Býkům, Pannám a Kozorohům, na něž působí úterní trigon mezi Venuší a Plutem. Pod jeho vlivem máte tendenci měnit od základů úplně všechno, a pokud tím není někdo dostatečně nadšený, berete ho jako svého osobního nepřítele. Zvlášť zajímavé konflikty vás čekají s dětmi, které si chtějí užívat, a vůbec je nezajímá, že základy, při jejichž kopání vám mají pomáhat, mají v budoucnu sloužit především jim. V takové chvíli zarazte své budovatelské tempo a usedněte pod hvězdnaté nebe. Pohled na něj totiž funguje lépe než desítka renomovaných terapeutů dohromady.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  K velkému nadšení svého okolí patříte k lidem, kteří rádi a s chutí narušují tradice. Nevidíte důvod, proč se řídit něčím, co považujete za nelogické. O víkendu poslouchejte partnera! Může se usmívat, ale to, co k vám pronáší, myslí naprosto vážně.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Ve veškerých vztazích prožíváte stabilizaci. V práci se bez problémů domluvíte s člověkem, který vás bude zastupovat, a vyrazíte na dovolenou. O víkendu netrhejte rekordy, bude lepší, když se nejdříve doma pořádně vyspíte a za volant sednete až v neděli. 

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Posilujte kontakty, které máte s přáteli! Pokud vás zvou na společnou akci, nevymlouvejte se na nedostatek času, ale vyrazte. O víkendu se přiřadíte mezi šťastné lidi, které mají všichni rádi, a dokonce jim odpustí několik hodně jedovatých žertíků.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Na to, abyste bilancovali, a zjišťovali, co jste měli v životě dělat jinak, je ještě čas. Momentálně je potřeba, abyste mysleli pozitivně a dávali tak dobrý příklad mladší generaci. Ve čtvrtek musíte šéfa varovat před chybou, ke které má už nakročeno.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Sami sebe nepoznáváte. Zatímco obvykle využijete každé příležitosti, abyste si něco koupili, teď na sobě šetříte a nové věci kupujete buď na zahradu nebo do kuchyně. Nebojte se, o půvab nepřijdete! Obdiv ze strany opačného pohlaví rozhodně nezmizí.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Pokud jste ještě nepekli dorty, je nejvyšší čas začít! Využijte k domu pátečního podvečera, kdy je Luna ve vašem znamení a dejte se do toho. K vašemu údivu se vám povede natolik, že už během víkendu dostanete z řad přátel na své sladké dílo několik objednávek.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Jediným vaším nepřítelem je sluníčko. Vyhýbejte se spálení, natírejte se krémem s odpovídajícím ochranným faktorem. Velice příjemný může být naopak nákup slunečních brýlí. Máte štěstí i vkus, takže můžete padnout na začátek výprodeje a vybrat si něco super.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Hlavně v úterý a ve středu si dávejte pozor na techniku, která má vyloženě svou hlavu a dělá si, co chce. Pokud se jedná o složitější problém s počítačem, zavolejte odborníka! Jde o věc sice jednoduchou, ale než pochopí, o co jde, docela dost se zapotí.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Před odjezdem na dovolenou nezapomeňte vyřešit všechny provozní záležitosti. Udělejte si seznam a jednotlivé úkoly odškrtávejte. Ve druhé polovině týdne se vyhýbejte všem podezřelým jídlům. Když budete jíst jen to, co jste si sami připravili, bude to nejlepší.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Momentálně si vychutnáváte harmonii na všech frontách. V práci mají nejotravnější kolegové dovolenou a vy klid. Skvělé je to i doma, kde miláček odložil veškerou nervozitu a začal si spolu s vámi užívat léta. O víkendu si nezapomeňte udělat ovocnou bowli.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Bez dobrých bot nevycházejte ani na procházku, natož na náročnější túru. Pozor si dejte na puchýře, které vám mohou hodně zkomplikovat život. Než někam vyrazíte, vezměte si do kapsy pro jistotu náplast. Potřebovat ji nemusíte, ale někomu se hodit bude.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Minimálně dvakrát týdne si dopřejte nerušené siesty u kávy, a ohlídejte si, aby se mluvilo o samých příjemných věcech. Podobné chvíle na vás působí jako balzám. Navíc vás jistá nenápadná poznámka navede na cestu, která vám může do života přinést potřebné změny.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


12. července

Veškerá obvinění, která na svou adresu uslyšíte, tvrdě odmítejte. Ostatní by měli vědět, že za to, co dělají nebo si myslí vaše děti nebo váš partner…

Akční letáky