Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 11.7. - 17.7. 2011

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 28. týden v roce 2011? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Dovolená, teplo a pohoda! Pokud nebudete planetám bránit v blahodárném vlivu, užijete si všeho, co vrcholné léto skýtá. Začátek týdne můžete věnovat cestování, konec zase nejrůznějším akcím, na které pozvete staré přátele a kde se seznámíte s novými lidmi. Ve středu by si však Berani, Raci, Váhy a Kozorozi měli dávat pozor, co partnerovi řeknou. Při kvadratuře mezi Venuší a Saturnem mají totiž sklon chovat příliš autoritativně a pak se mohou divit, že to jejich lásku negativně poznamená.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Využijte prázdnin, kdy je vás v práci polovic, a snažte se propracovat k úkolům, k nimž jste se zatím nedostali. Vhodné je zvláště úterý, kdy jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Marsem, a kdy šéfa přesvědčíte, že ve vás má skutečný poklad.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Slunce pořád ještě prochází Rakem a vy se cítíte skvěle. Na dovolené si však musíte dávat pozor, abyste to nejdříve nepřehnali s ochutnáváním místních specialit a pak se nedivili následkům. Když se dokážete držet trochu zkrátka, bude to daleko lepší.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Zatímco vy na dovolené sháníte především nové zkušenosti, miláček se omezuje na klidnější zážitky. Pokud chcete zachovat pohodu a klid, nabídněte mu, aby si v úterý užíval sám, zatímco vy vyrazíte na výlet. Je to gesto, které patřičně ocení!

Rak (22. 6.–22. 7.)

Úplněk ve vašem partnerském sektoru vám v pátek poskytne spoustu náměrů k přemýšlení. Dochází vám, že jste na rozcestí! Můžete se rozhodnout, zda další život podřídíte rodině tak, jako jste to dělali dosud, nebo se konečně rozhodnete pro větší samostatnost.

Lev (23. 7.–22. 8.)

To, co momentálně prožíváte, se dá označit jako skutečný zápas nervů. Než odjedete na dovolenou, měli byste zaplatit všechny složenky, které se vám povalují na stole. Nebude to příjemné, ale pokud to odložíte až na dobu po návratu, bude to ještě horší.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Své prostořekosti, za kterou se většinou stydíte, dejte volný průchod, protože vám to ulehčí život. V práci si spousta lidí myslí, že mohou klidně odjet na dovolenou, protože převezmete jejich povinnosti. Vysvětlete jim, že se mýlí, a to dřív, než bude pozdě!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

I když se vám o prázdninách do výchovy vlastních dětí ani trochu nechce, musíte se překonat. Impulsem vám bude chvíle, kdy zjistíte, že vy padáte na pusu, zatímco vaše ratolesti nedělají nic. Rozdělte domácí práce tak, abyste mohli odpočívat i vy!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Na víkend si neplánujte nic, co by od vás vyžadovalo spolupráci s jinými lidmi. Při Luně ve Vodnáři jsou nesmírně svobodomyslní, a nechápou, že šéfujete vy! Vyhýbejte se i veškerým kolektivním akcím a místům, kde jsou davy, které by vás jen stresovaly.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Kamarád, který se vám pochlubí svými úspěchy, to nedělá proto, aby vám dokázal, že je lepší, ale proto, aby se s vámi podělil o svou radost. Naštěstí je to, co vám vypráví, tak zajímavé, že zájem o to, co vám sděluje, nemusíte ani trochu předstírat.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Vaše intelektuální kvality rostou! Všechny zkoušky, které děláte, dopadnou skvěle, pokud se podrobujete přijímacímu řízení, vyrazíte všem dech. Pátku, kdy je ve vašem znamení úplněk, využijte k aktivnímu odpočinku. Kdybyste se donutili k pohybu, bude to vynikající!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Víkend s Lunou ve vašem znamení si navzdory očekávání moc neužijete, protože ho z valné části prospíte. Platíte tak za krásné letní večery, kdy jste s kamarády rozebírali záhady světa a vesmíru, a pořádně se nevyspali. Byla to dřina, ale stálo to za to!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Prázdniny jsou na to, abyste si užívali, a ne na to, abyste počítali kalorie! Pokud se v tomto týdnu seznámíte s někým, kdo vám padne k nohám, nakonec se dozvíte, že jste ho zaujali hlavně soustředěností, se kterou jste konzumovali zmrzlinový pohár…

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

  • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
  • Napište tedy správný tvar SMS.
  • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
  • SMS odešlete na číslo: 900 11
  • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
  • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Týdenní horoskopy

Horoskop na 18.7. - 24.7. 2011

Jaký bude 29. týden v roce 2011? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Akční letáky