#astro#

Beran (21. 3.–20. 4.)

Konjunkce s Uranem přináší nečekaně fascinující zážitky a zamilování na první pohled. A jakpak jste na tom po stránce profesní? Tento týden je prosperující, nemáte nouzi o pracovní a finanční příležitosti a navíc se může potěšit finanční injekcí!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Merkur se přátelí s Jupiterem, což je pro finanční expanzi trefou do černého. Vaší doménou se stává láska, takže nejste o nic ochuzeni. Jen mějte na paměti, že velký démon Pluto začíná být brzy retrográdní a naznačuje, že není zapotřebí nikam spěchat

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Mottem tohoto období jsou přátelské vztahy a věřte, že příznivá Venuše není žádný troškař! Problematičtěji se jeví partnerský vztah, neboť opozice podrážděného Marse chrlí jiskry konfliktů. Stejně tak Saturn nezůstává pozadu a zamračeně věstí trable. .

Rak (22. 6.–22. 7.)

Emoční tlaky v této době vypadají jako papiňák, takže opatrně s velkými projevy emocí, zvláště v lásce v tomto týdnu hrozí menší Itálie. Jak ale napovídá Merkur s Jupiterem, spokojenost najdete v komunikaci s přáteli, ti vás podrží za všech okolností.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Jste vábeni sirénou cizích zemí, vysokých škol a také filozofických diskuzí. Nicméně, i když žijete heslem - plnou parou vpřed, nelze opomenout zvýšený počet retrográdních planet, což znamená, že mnohé záležitosti jsou zpomalovány. Takže trpělivost.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Uspokojivou oblastí se jeví vaše finance, takže pokud chcete vyřizovat hypotéku, Fortuna je vám v zádech. Lze počítat i s mráčky, a to především na území rodiny. Mars se totiž otáčí do zpětného chodu, čímž dává slovo napěťovým permoníkům zlobení.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Co se týče finanční stránky, zvažujte pečlivě veškeré peněžní otázky. Pluto totiž nabádá, abyste nepodnikali nic, v čem nemáte jasno. To platí jak v oblasti vaší kariéry, tak v domácích záležitostech. Těšit se ale můžete na jedno milé překvápko.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Profesně tíhnete k lidem s vyšším postavením a potkáte někoho, kdo vám moudře poradí v otázkách kariéry. A jak jsou na tom vaše penízky? Jupiter je sice stále retrográdní, nicméně i tak vzniká start k silnějším výdělkům. V lásce budete klidná voda.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Saturn se sice může snažit zaclonit některou peněžní událost, ovšem vy jeho nástrahy snadno rozmotáte. Na každém kroku je s vámi odvážný Mars a jeho náboj vitality, akceschopnosti a žhnoucího odhodlání je super devízou! Podpoří vás i váš nejdražší.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kdosi své pikle kuje ze zákulisí, ovšem neobvyklé - připravuje pro vás výnosné překvapení! A to může být zajímavé. A jak hvězdy ovlivňují vaše srdcové záležitosti? Krásy Merkura a Jupitera ukazují porozumění a šťastné kontakty. Budete spokojeni.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Co se týče kariéry, je nyní živnou půdou pro týmovou spolupráci a vysoce motivační může být také zajímavý názor některého z vašich přátel - takže komunikujte a naslouchejte. V milostném životě se můžete dostat k tématu, kterému jste se zatím vyhýbali.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Mars je pozvolna retrográdní, vládce Neptun jakbysmet, tudíž nelze zpochybnit profesní váznutí a zpoždění. Láska také není zrovna výhrou, ale žádný splín, brzy bude líp. Dopřejte si více relaxu, udělejte si něco dobrého na zub a neklesejte mysli.Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY