Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 11. 3. 2019 - 17. 3. 2019

Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 11. týden roku 2019? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vlivem Marsu můžete ve svém životě shledávat jisté napětí, které se promítne ve všech sférách vašeho života. Nejcitelněji se však negativní energie projeví v milostných a společenských vztazích. Buďte proto raději opatrní na každé svoje slovíčko.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Rodinné zázemí je něco, na co se v žádném případě nemůžete spolehnout. Blízký člen vaší rodiny stále myslí jen na sebe a potřebuje neustále něčí pomoc. Aby však přiložil ruce k dílu on sám, to už ho nehne. Je třeba si říct, že toho máte opravdu dost.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Poslední dobou se cítíte jako ve snu. Malátně se probouzíte do nového jitra a celé dny prožíváte jako v mlze. Těžko říct, co za tím je. Často se necháváte unést vlastní fantazií a nevnímáte realitu. Zkuste se alespoň v práci vrátit zpátky na zem.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Máte tento týden rozhazovačnou náladu. Žádný obchod před vámi není v bezpečí a berete jej útokem. Dejte si však pozor, ať se koncem týdne nezhrozíte při pohledu na své bankovní konto a zamyslete se, jestli všechny tyto věci opravdu potřebujete.

Lev (23. 7.–22. 8.)

V zaměstnání to není zas tak růžové, jak se může zdát. Pomalu, ale jistě se nad vaší osobou stahují mračna. Šéf rovněž není ve své kůži a celkově lze říct, že je atmosféra na pracovišti velice napjatá. Upřímně se budete těšit na zasloužený víkend.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Máte tento týden jedinečnou šanci seznámit se se svým ideálním protějškem. Zpočátku to bude vypadat na náhodné setkání, když se však budete potkávat až příliš často, tak přestanete na náhodu věřit a možná že uděláte první krok. Jen směle do toho.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Poslední dobou vás stále dráždí jistá osoba, která je vám na váš vkus až nebezpečně blízko. Snažíte se ji držet od těla, ale daný jedinec nechápe drobné naznačování a drží se vás jako klíště. Možná je na čase trošku přitvrdit a dát jasně najevo názor.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Perfektní atmosféru zaznamenáte tento týden v oblasti rodinného života. Skvěle si rozumíte se svými ratolestmi a předáte jim i kousek moudra ze svého života. Na víkend navíc vymyslíte nějakou skvělou zábavu, což bude ideální tečka za tímto týdnem.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelci, jenž jste v dlouhodobém vztahu, zaměřte se tento týden na trávení času se svým miláčkem. Společné chvíle prožívejte naplno a hodně spolu mluvte. Zaženete tak možnou krizi, která vám už klepala na dveře. Najdete navíc další společný zájem.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V zaměstnání se co nejvíce snažíte vyhýbat svému šéfovi. Nestihli jste některé své povinnosti a navíc na práci nemáte ani pomyšlení. Nejraději byste se hodili marod. Věřte však, že pak by se toho na vás sesypalo opravdu hodně a neprospělo by vám to.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

I ten sebezapeklitější problém má vždy nějaké řešení. Je však třeba se vyvléknout ze stereotypu a začít uvažovat trochu jinak. Musíte se povznést nad některé záležitosti a zejména názory ostatních a uvidíte, že daná věc je vlastně velice jednoduchá.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Umíte si život zorganizovat do posledního detailu a díky tomu si ho pořádně užít. I když máte práce nad hlavu, dokážete si najít čas na dovolenou, kávu s přáteli, či příjemnou chvíli strávenou s dobrou knihou. Někdy je ale potřeba dělat trochu víc.


  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky