Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 11. 3. 2013 - 17. 3. 2013

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 11. týden v roce 2013? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Ve hvězdách

Do jara sice ještě pár dní zbývá, ale přesto jde o týden, který překypuje energií. Může za to Mars, který se v úterý ráno dostává do svého domovského znamení Berana a aktivuje zejména ohnivá znamení (v menší míře Vodnáře a Blížence). Pokud k nim patříte, vrhejte se do všeho nového a věřte ve svou šťastnou hvězdu. Pokud náležíte k ostatním znamením, přehoďte alespoň část svých úkolů na ty, kteří umí tohoto postavení Marsu lépe využít, a sami si naordinujte chvíli klidu.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Kromě pozitivních záležitostí se na vás valí nečekané výdaje. Mobily padají a rozbíjejí se, počítače přestávají fungovat, televize už opravdu patří do muzea. Naštěstí máte v rezervách dost peněz, takže si můžete to, co potřebujete, pořídit nové a ve vyhovující kvalitě.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Jde o týden, kdy byste si měli dopřát odpočinku ve všech podobách. Pokud vás čeká delší cesta, nemusíte ji odřídit sami, ale můžete do role střídajícího řidiče pasovat děti nebo mladší příbuzné. Nezapomeňte na vitamínové tablety, které vám dodají vitalitu!

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V pondělí můžete mít sice pod vlivem novoluní v Rybách pocit, že vám všechno padá na hlavu, a usoudit, že každá vaše snaha je předem určena k neúspěchu, ale v úterý to bude jinak. Kamarádi vám hodí záchranné lano, kterého se pevně chytíte, a opět se ukáže, že život má i své světlé stránky.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Jediný luxus, který si opravdu nemůžete dovolit, jsou pochybnosti o sobě samém. Hned na začátku týdne si sepište to, co se vám v poslední době podařilo! Ke svému údivu zjistíte, že jde o docela impozantní seznam, na kterém můžete bez obav stavět svůj další profesní i soukromý život.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Když nevíte, bez obav se zeptejte. Pokud vám koncem minulého roku nějaká firma slibovala, že se vám ozve, až se uvolní místo, nečekejte a převezměte aktivitu. Je docela možné, že zavoláte právě ve chvíli, kdy budou někoho jako vás potřebovat a kdy vás přivítají s otevřenou náručí.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Než se rozhodnete, jak budete reagovat na nabídku, která přijde opravdu nečekaně, poraďte se alespoň telefonicky se svým partnerem. Na rozdíl od vás není v celé záležitosti emočně zaangažovaný, takže ji vidí v reálných obrysech a zeptá se i na to, co by vás v životě nenapadlo.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Zatímco v soukromém životě vám Mars v partnerském sektoru přináší samou radost a zážitky opravdu vynikající, v práci je to jiné. Kolegové, kteří jsou zvyklí na vaši mírumilovnou povahu, vůbec nechápou, proč jste se vůči nim začali vymezovat a proč si už od nikoho nechcete nechat poroučet.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Dokonalí nejste a nebudete, ale přesto prožíváte týden, který i podle vašich náročných měřítek patří k těm skvělým. Když nezapomenete v pondělí využít novoluní v Rybách k prosazení toho, co považujete za důležité, můžete ve zbylých dnech aktivitu snížit na minimum a věnovat se hlavně zábavě.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Není čas, abyste si pořídli kosmetiku, která má funkci nejenom pěstící, ale i ochrannou? Slunce pálí čím dál intenzivněji a vy byste na to měli správně reagovat. Když navíc omezíte maso a uzeniny ve prospěch ovoce a zeleniny, uděláte pro své zdraví víc, než se zdá.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Ostrým okem prohlédněte zahrádku a rozhodněte se, od kterého konce se do ní pustíte. Předem byste však měli uvažovat o koupi nového zahradního nábytku, na kterém se vám bude po práci pohodlně odpočívat. Když využijete předsezonních slev, vyjde cenově docela slušně.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Jde o týden, který můžete brát jako oddechový čas před jarním finišem. Pokud si platíte daně sami, pošlete peníze co nejdříve, ať máte jasno v tom, co můžete utratit. Kdyby vám náhodou zbylo tolik, abyste si mohli dopřát romantický víkend ve dvou, neváhejte a hned si nějaký objednejte!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Kromě novoluní, které se v pondělí odehrává ve vašem znamení, na vás působí i Merkur, který vaším znamením velice pomalu prochází. O tom, co chcete říct, zbytečně nepřemýšlejte, ale řekněte to první, co vám slina na jazyk přinese. Ostatní by na tom ztroskotali, ale vám to zázračným způsobem vyjde.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: iStockPhoto

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky