Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 11. 2. 2019 - 17. 2. 2019

Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 7. týden roku 2019? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Pusťte se konečně do věcí, které jste dlouho odkládali. Tento týden je jako stvořený k vyřízení všech starších i novějších věcí. Směle do toho a půl je hotovo. Budete překvapeni, jak vám půjde vše rychle od ruky. Dokonce stihnete ještě něco navíc.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Seznámíte se tento týden s neskutečně okouzlující osobou, která vás mnohé naučí. Tento váš životní guru vás pak bude provázet do konce života a vy mu nikdy nepřestanete být vděční za moudra, která vám předá. Musíte být však velmi pozornými posluchači.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Jste stále na vážkách ohledně jisté pracovní nabídky. Je to sice velice lákavá záležitost, ale stále se vám na ni něco nezdá. Ač všichni s vámi jednají seriózně, tak vám vše přijde až příliš dokonale naaranžované a načančané. Raději si ověřte recenze.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Poslední dobou máte melancholickou náladu a stále přemýšlíte coby kdyby. Myšlenkami se vracíte do minulosti a necháváte pracovat svou fantazii. Propadáte nostalgii a díky tomu vám uniká vaše přítomnost, ale i možná budoucnost. Vraťte se zpět na zem.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Zakotvili jste v pevném vztahu. Vše vypadá harmonicky a idylicky. Proč vás ale stále napadají zaječí úmysly milí Lvi? Cožpak nemáte právo být opět šťastní. Pokud si nezačnete užívat života a brát to, co je vám štědře nabízeno, stanou se z vás mrzouti.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Naučte se brát život takový jaký je a neobracejte se na názory ostatních lidí. Zbytečně vám to ubírá tolik potřebnou energii a vy se soustředíte jen na špatné věci ve svém životě, místo toho abyste věnovali dostatečnou pozornost tomu příjemnému.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Máte v blízkosti osobu, která vám pije krev. Neustále si stěžuje na svůj život a dělá ze sebe chudáčka. Vy máte na starosti daleko více věci, ale vše zvládáte levou zadní a proto nemůžete pochopit neschopnost a podle vás i lenost tohoto jedince.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Obrňte se železnou trpělivostí. Budete ji potřebovat zejména v práci, kde se vás snaží dotěrný kolega rozhodit. Trpělivost, jak je známo, růže přináší. Ve vašem případě vám tyto růže pokvetou na pracovním poli a vy se můžete těšit i na peníze navíc.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Do vašeho pracovního týmu přibude nová tvář. Zpočátku budete její nesmělostí nemile překvapeni, postupem času však této osůbce přijdete na chuť. Zjistíte, že se jedná nejen o spolehlivého a výkonného jedince, ale i o člověka se srdcem na pravém místě.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V tomto týdnu se toho hodně naučíte. Možná nešťastnou náhodou šlápnete do vosího hnízda a dramatický vývoj událostí vyvolá nebezpečný uragán. Co tě nezabije, to tě posílí a to v tomto případě platí dvojnásob. Po týdnu útrap z vás bude silný jedinec.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Milí Vodnáři, máte tento týden tak trochu rozhazovačnou náladu a žádná výloha před vámi není v bezpečí. Jen si dejte pozor ať se na konci týdne nezhrozíte při pohledu na své bankovní konto. Někdy je fajn si vyhodit z kopýtka, ale vše má své meze.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Stále hledáte smysl života. Možná je toto hledání naprosto zbytečné a vy byste se, milé Rybičky, měli zaměřit na něco jiného. Pokud vás trápí vaše karma, zaměřte se na dobročinnou činnost. Možná zde naleznete něco, co vás udělá dostatečně šťastnými.
  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky