Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 11.10. - 17.10. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 41. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Týden přeje spíše meditativnímu přístupu k životu. V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve Střelci, přemýšlejte nad svým duchovním životem a nad tím, co by se v něm dalo vylepšit. Společnost nevyhledávejte za každou cenu, ale pokud dostanete zajímavé pozvání, doma nezůstávejte! Dohromady se většinou dávají lidé stejné krevní skupiny, jimž je spolu dobře. Od středy do pátečního poledne, kdy je Luna ve Vodnáři, byste se naopak měli věnovat práci. Povinnosti vás bavit nemusí, ale měli byste se snažit, abyste je zvládli co nejlépe. Víkendu pak vévodí Luna ve Vodnáři, která aktivuje přátelské vztahy a dává dohromady kamarády, kteří se už dlouho neviděli.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Hned na začátku týdne se věnujte uspořádání finančních záležitostí! Ke své radosti zjistíte, že k doplacení eventuálních dluhů vám chybí už jen krůček. Ve čtvrtek si dejte pozor na cestách. Ve chvíli, kdy by vás přistihla policie, by se to bez pokuty neobešlo.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Vyrovnaná nálada charakterizuje vás i celou rodinu. Nevidíte, proč brát jako průšvih událost, která je sice nepříjemná, ale jejíž řešení vás zároveň naučilo spoustu nového. V neděli si dávejte pozor na sladké, které vám bude pod vlivem Luny z Ryb až moc chutnat.   

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Občas se můžete chovat i trochu lehkomyslně a riskovat. Bát se nemusíte, protože vám to vyjde. Svým přístupem k životu si získáte hlavně vlastní děti, které usoudí, že je s vámi docela legrace. Když řeknou, že se s vámi baví líp než se spolužáky, myslí to vážně!

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Projevy sympatií vás potkají na naprosto nečekaných místech. Když se dozvíte, že jste už dlouho něčím nesplněným snem, nesmějte se, ale berte to vážně. Jde o člověka, který pro své vyznání potřeboval spoustu odvahy. Vyhovět mu nemůžete, ale jeho jednání oceňte!

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Pokud vám miláček řekne, že se cítí tak trochu odstrčený, má vlastně pravdu. Momentálně věnujete pozornost spíše kamarádům, kolegům a příbuzným, a jeho potřeby vyloženě zanedbáváte. Využijte víkendu, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, a všechno napravte!

Panna (23. 8.–22. 9.)

  S kvalitou práce, kterou v tomto týdnu odevzdáváte, to raději moc nepřehánějte! Když odevzdáte něco, na čem ani přísná kontrola nenajde chybu, dostáváte se mezi dva kameny: šéf si myslí, že jste nasadili nový standard a kolegové mají pocit, že zbytečně šplháte.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Dny, kdy je Slunce ve vašem znamení, využijte především pro sebe a svůj všestranný růst. Momentálně je zbytečné, abyste ztráceli čas jak přípravou komplikovaných jídel, tak vysedáváním u televize. Váš vlastní život je zajímavější než všechny seriály dohromady!

Štír (24. 10.–22. 11.)

  O pohodu se nebojte, protože se momentálně nevyskytuje nic, co by ji mohlo ohrozit. Celý týden je naprosto v pořádku a vyvrcholí dokonalou nedělí. Jde o den, kdy jste se svými blízkými naladěni na stejnou vlnu a kdy se velice dobře cítíte i po fyzické stránce.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Když vám kamarádi něco doporučují, měli byste je brát vážně. Pokud jejich důvody příliš nechápete, pozvěte si je na neděli a všechno podrobně proberte. Když se na svou aktuální situaci podíváte z jejich úhlu pohledu, získáte odstup a alespoň trochu se uklidníte. 

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Občas máte pocit, že jste se ocitli až v nezaslouženém ráji! Na všechno máte dost času a nenajde se nikdo, kdo by vás honil k výkonům, na které se necítíte. Večer se dokonce rozhodnete, že domácí práce počkají, a vrhnete se buď na koníčky, nebo rovnou na miláčka.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Vaše rozhodnutí, které se týká zařízení bytu, širší rodině oznamte jako zajímavost, a nikoliv jako téma k diskuzi! Pokud máte pocit, že se jim vaše plány nelíbí, nechte je mluvit, ale dejte najevo, že o bytě rozhodujete vy, protože vy tam přece budete bydlet.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Povinnosti, kterých jste se tak obávali, nejsou zdaleka tak obtížné, jak se původně zdálo. V polovině týdne jim přijdete na chuť a zjistíte, že vás vlastně baví. Pravý šok nastane v neděli, kdy rozšifrujete své pocity a pochopíte, že se vlastně těšíte do práce!

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


11. října

Značný kus dopoledne strávíte promazáváním nejrůznějších zbytečných nevyžádaných zpráv a všelijakého spamu. Zkazí vám to náladu a navíc si musíte…

Akční letáky