Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 10. 11. 2014 - 16. 11. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 46. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

V tomto týdnu budete v komunikační formě, což můžete využít nejen v zaměstnání, ale také v osobních vztazích. Jste rození diplomaté a zaváhali byste, kdybyste tyto vlastnosti neskloubili dohromady a nevyužili jich pro svůj prospěch a osobní růst.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Budete příliš uzavření a okolí nebude vědět, co si o vás má myslet a jak se k vám přiblížit. Neměli byste se bát větší spontánnosti v projevování vnitřního rozpoložení. Nejen, že díky tomu budete mít dveře v seznamování otevřené, ale i se vám uleví.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Budete úspěšní ve studiu jakéhokoliv oboru. Můžete se proto s chutí vrhnout na učení čehokoliv, co vám v minulosti dělalo potíže. Dokonce se seznámíte s lidmi, kteří vám v tom budou nápomocní a objasní vám to, co vám není jasné. Za to budete vděčni.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Zadaní si budou jistí, že je jejich protějšek ten pravý, proto nebude chybět moc, abyste se dali na cestu velkolepých činů a začali uvažovat o svatbě či založení rodiny. Nezadaní, nevrhejte se po hlavě do toho, co se nabízí, jen proto, že jste sami.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vyjdete vstříc svým blízkým a rozhodnete se s nimi strávit volný čas. Prožijete s nimi vzájemné chvíle plné porozumění a pohody, což vás ujistí v tom, že takto chcete pokračovat i nadále, a proto si vyčleníte na blízké více času, než tomu bylo doposud.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Partner neocení péči, kterou ho od počátku týdne budete zahlcovat, a místo toho se neustále bude rýpat ve vašem oblečení a vzhledu. Nebude vám to vůbec příjemné, proto mu to dáte najevo a rozhodnete se, že už kolem něj nebudete tolik šaškovat.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budete se cítit skvěle, čehož si budete chtít užít. Díky tomu si ale budete méně všímat starostí svých nejbližších a unikne vám něco, u čeho byste rádi byli nápomocní. Nevyčítejte si to však, není přece možné být vždy u všeho a pomoci můžou i jiní.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Protějšku poskytnete naprostou svobodu, tak vám nezbývá nic jiného, než mu důvěřovat. Ačkoliv to bude velká zkouška pro vaši žárlivost, se zaťatými zuby obstojíte. Nezadaní, pouhý zevnějšek je velmi pomíjivý, zkuste vybírat také podle charakteru.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Nad komentáři rodinných příslušníků se nebudete rozčilovat, naopak si budete myslet své a jejich řeči budete brát s humorem. Jste totiž přesvědčení o tom, že byste se z toho jinak zbláznili, a navíc si do svého života nenecháte od nikoho mluvit.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Vaše manuální zručnost leckoho překvapí, a to i v případě, že jste doposud platili za domácí nemehlo. I vy sami budete překvapení, kde se ve vás tento talent vzal. Poděkovat můžete trpělivosti, dobré náladě, ale také Jupiteru, který má na vás vliv.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V tomto týdnu budete naštěstí velmi výřeční, a tak díky tomu najdete vysvětlení, proč nechcete s rodinou trávit večery u televize a raději byste někam vyrazili s přáteli, na které poslední dobou nemáte čas. Potřebujete vypnout a to se vám podaří.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Budete ve velmi dobrém rozpoložení, což vycítí i vaši nejbližší a budou proto vyhledávat vaši přítomnost. Budete šťastní, že s vámi chtějí trávit svůj volný čas, a ještě větší radost vám udělá diář naplněný k prasknutí. Čeká vás týden plný zábavy.
 

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky