Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 1. 9. 2014 - 7. 9. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 36. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

V zaměstnání se budete muset obrnit trpělivostí a své kolegy vnímat psychologicky. Oni přece nemohou za to, že se vám nezdají natolik inteligentní, jako jste vy sami. Nešilte, a raději se nad vzniklou situací pousmějte. Koncem týdne už bude lépe.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Můžete se těšit na týden nabitý erotikou. Venuše se postará o to, aby vám byl Amorek neustále v patách a mazlivé večery se sličným protějškem vás rozhodně neminou. Neřiďte se rozumem, ale vlastní fantazií, jen ta umí odemknout tajnou komnatu vášně.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Nebudete stačit žasnout, co všechno jsou lidé z okolí schopni vyplodit za moudra. Celý týden se budete chytat za hlavu, koncem týdne už se raději všemu budete smát, jinak byste se zbláznili. Setkáte se s iracionálními reakcemi klientů i nadřízeného.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Budete vytvářet laskavé vztahy. To, jak se lidé k sobě chovají, pro vás bude na prvním místě a pokud se vám něco jen trošku nebude pozdávat, budete se snažit situaci vyřešit k obrazu svému. Díky těmto vlastnostem lidi budete přitahovat jako magnet.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Slunce si na vás posvítí a bude nastavovat situace tak, abyste měli sebekázeň v maličkostech a pořádek v materiálních záležitostech. Z toho vyplývá, že se celý týden budete jen hrabat v papírech a dávat do kupy to, na co jste doposud neměli odvahu.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Nadřízený vás obdaří jen samými náročnými úkoly a bude škodolibě čekat, kdy něco pokazíte, aby si na vás mohl smlsnout. Vy mu však tuto příležitost s radostí odepřete, nejste přece žádní nekňubové. Navíc se vám jeho zadané úkoly budou zdát lehké.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Rozhodnete se žít, a to tak, že budete hýřit a žít naplno. Jen okolí vás bude napomínat, že toho chcete od života moc. Nic si z toho nedělejte, to, že máte vyšší standardy, ještě neznamená, že jste rozmazlení. Jděte si za svými sny a neohlížejte se.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Potřebujete se zbavit nějakého zlozvyku? Nebo se jen pustit do záležitostí, které jste dlouho odkládali? Pokud jste si to naplánovali na tento týden, máte vyhráno! Vaše vůle bude silná a vy dokážete i takové věci, na které jste jindy nesebrali odvahu.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Budete velice vnímaví. Nic vám neunikne a budete dokonce překvapení, jak jemné energie jste schopni vnímat. Pokud se na tyto schopnosti zaměříte, máte šanci dokonce vidět auru. Nejvíce se vám však budou líbit jemné záchvěvy v duši druhých lidí.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Zadaní, protějšku nebudete - co se citů týče - příliš rozumět, ale podstatné bude, že spolu budete v základních bodech vycházet smířlivě a přátelsky. Na zbytečné dohady totiž nebudete mít náladu. Nezadaní, máte šanci se s někým seznámit. Využijte ji!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vaše láska pro vás bude jako houpačka. Jednou se zaradujete, že jste se dostali nahoru, načež vzápětí spadnete dolů a změníte okamžitě názor. Než si to uvědomíte, už budete zase nahoře. Budete se muset snažit, abyste se napojili na způsob jejího cítění.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Okolí bude podceňovat vaši odbornost, až vám rupnou nervy a všem se rozhodnete ukázat co proto. Bude to pro vás obrovskou motivací, jak všem dokázat, že v tom, co děláte, jste skuteční mistři. Přiznejte si ovšem, není to tak trochu plýtvání energií?

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Přírodní horoskop

Přírodní horoskop

Věděli jste, že nás ovlivňuje roční období, ve kterém jsme přišli na svět? Nahlédněte do své duše pomocí našeho přírodního horoskopu.

Akční letáky