Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 1. 6. 2015 - 7. 6. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 23. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vaše energie bude v milostné oblasti nevyčerpatelná, a tím i váš sex-appeal pro partnera či partnerku. Na domácí záležitosti tak budete mít méně času než obvykle, a proto není divu, že se ostatní členové rodiny budou snažit propašovat do vaší přízně. V práci si naopak vaši pozornost zajistí horou úkolů.         

Býk (21. 4.–21. 5.)

Pokuste se ujasnit si klíčové hodnoty ve vašem partnerském vztahu a následně na nich už nic neměnit. Partner by neocenil, že se točíte jako kolovrátek. Pracovně se vám daří, ale občas si sáhnete až na samotné dno svých energických rezerv. Nezapomeňte proto hlavně důkladně relaxovat.          

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Občas narazíte na osobu, která je méně vzdělaná než vy, avšak přesto bude otevřená vašim informacím a bude vám za ně vděčná. V rodině se věnujete zejména dětem. Však také tento týden patří hlavně jim, ačkoliv kalendářně slaví jen prvního. Navíc se s nimi i vy na chvíli stáváte dětmi.          

Rak (22. 6.–22. 7.)

Ve vztahu se vám daří nejlépe z celého zvěrokruhu. Odmítejte nyní veškeré další pracovní nabídky, které by vás mohly časově odvrátit od partnerství. Věnujte se s partnerem sobě navzájem a neřešte okolí více, než je nezbytně nutné. Blízcí vaši vášeň pochopí a ostatní budou maximálně pomlouvat.  

Lev (23. 7.–22. 8.)

Budou vám chodit zajímavé milostné návrhy. Bude záležet na dalších aspektech vašeho osobního horoskopu, jestli zůstanete imunní, či nikoliv. V rodině máte mnoho podporovatelů, takže si s domácími záležitostmi tentokrát hlavu lámat nemusíte. Ideální doba je i pro naplnění fantazií. 

Panna (23. 8.–22. 9.)

V lásce se máte naučit nadhledu, zapomeňte na manipulativní techniky ze strachu, že vás protějšek opustí. Přízeň zažijete, pokud ve svém protějšku uvidíte partnera, nikoliv jenom žárlivě střežený objekt své touhy. Věnujte se více práci, uklidní vás a úspěchy vám dodají větší elán do života.  

Váhy (23. 9.–23. 10.)

V oblasti lásky se snažíte ze sebe dávat maximum. Jste k lidem otevření, upřímní, veselí a často hraví a vtipní. Baví vás práce s dětmi a mladšími jedinci. A zvláště Den dětí vám bude podnětem ke strávení pestrého dne plného her. Pro svou dobrou náladu budete vyhledávanými společníky.         

Štír (24. 10.–22. 11.)

Ve vašem domově se budete cítit jako v psychologické poradně. Emoční zátěž z okolí bude veliká. Avšak hodně věcí, které vás trápily, se vyříkají a vy konečně budete moci zaměřit svou pozornost i na pracovní seberealizaci. Máte dobré nápady, tak se je nebojte v práci prezentovat, budete mít úspěch.          

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V lásce se vám bude dařit výjimečně dobře. Jste milostně velice sebevědomí. Nedělá vám problém najít si cestu k srdci svého idolu nebo ke své vyvolené. V zaměstnání se ale dočkáte mnohých sporů. Přesto mezi spravedlivými lidmi stoupne vaše kariérní hvězda mnohonásobně, což vás bude těšit.     

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V rodině a ve vztahu budete zažívat konfrontační prostředí. Mnoho témat se doma ale díky tomu vytříbí. Máte se učit od Venuše ve znamení Lva, která se zaměřuje na radosti a radovánky života. S asketickým přístupem to v tomto čase rozhodně nepřehánějte. Raději si dopřejte malé lázně.      

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V lásce se vám daří najít svého srdcového krále či královnu. Jde také o čas, ve kterém se s partnerem máte domluvit na pravidlech společného soužití. Bez kompromisů to u vás nepůjde. Ve vašem případě se často přirozeně přizpůsobujete více a posléze jste na partnera naštvaní, že vás využil.         

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Rádi se věnujete romantické lásce a nyní si ji můžete užít plnými doušky. Že jste zamilovaní, na vás pozná i malé dítě, jenom je dobré občas sundat růžové brýle a věnovat se pozorování skutečného naturelu vašeho vyvoleného. Jestliže s ním chcete strávit zbytek života, není dobré si nic přikrášlovat.
   
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky