Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 1. 5. 2017 - 7. 5. 2017

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 18. týden roku 2017? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Máj, lásky čas, pro Berany jako stvořený. Ale nejen to, v druhé polovině týdne se jeví příznivý čas pro podpisy důležitých dokumentů a promýšlení projektů. Pokud hodláte do firmy přijmout nové pracovníky, zaměřte se také na pohovory či výběrová řízení.   

Býk (21. 4.–21. 5.)

Slunce způsobuje tak mimořádnou rodinnou pohodu, jakou jste už dlouho nezažili. Neobyčejnou radost cítíte ze společných aktivit s vašimi ratolestmi, jako by tato vaše vlastní sluníčka dávala impulsy k nejhezčím událostem, mají na to nyní talent!   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Mars zdůrazňuje zdroje zisku, kterými jsou komunikace a cestování. Jste obdařeni vitalitou a zejména ve druhé polovině týdne přitahujete správné typy. Může se také jednat o sponzory, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů a kteří jsou z vás nadšeni.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Od přírody jste skvělí stratégové a toužíte mít věci pod kontrolou, což vám umožňuje vymyslet projekty tzv. na jistotu. Kýžený finanční efekt z nich ale teď neuvidíte, neboť štědrost Venuše je blokována spíše tvrdohlavostí. Tak mějte trpělivost!   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Každičká buňka ve vašem těle je nabita tou správnou energií. Tato energie si žádá plnohodnotného využití, nebojíte se překážek ani problémů na pracovišti a dokážete svým vlastním nadšením stimulovat druhé. Máte před sebou skvělý týden, ohniví Lvi!   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Tento týden bude trochu na houpačce, milé Panny. Budou se ve vás střídat nejrůznější nálady, ale protože vám Slunce posiluje vitalitu, vše jistě zvládnete. Pocítíte také zvýšenou touhu po rozšiřování obzorů. Poznávání a studium je vaší živnou půdou!   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Jste rození diplomaté, nicméně v první polovině května je vhodné, abyste se cvičili ve větší ústupnosti. Váš elán, touha po zdokonalování se a zájem o nové postupy ve vás probouzí pocit, že všechno víte nejlépe. To však ostatní velice neradi slyší.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Patříte mezi Štíry, kteří se poohlížejí po lepším pracovním místě? Ideální by bylo, kdybyste mohli pracovní pohovory a výběrová řízení absolvovat v tomto a příštím týdnu. Později už by jednání nemusela být tak úspěšná. Tak směle do toho, hodně štěstí!   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Po pracovní stránce běží všechno podle vašich představ a můžete si spokojeností mnout ruce. Díky Merkurovi se vám otevírají nové obzory a velmi lákavé možnosti. Nejúspěšnější budou ti z vás, kteří působí v oblasti, která slouží k potěšení druhých.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Také tento týden byste měli projevit diplomacii a zdrženlivost. V žádném případě není vhodná doba na vážné diskuse se šéfem či vyšším vedením! Jestliže potřebujete vyřešit něco hodně rozhodujícího, snažte se směrovat jednání na druhou polovinu května.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Příznivě nakloněný Mars do vás vdechuje dynamiku, díky které umíte překonat překážky - nic pro vás není nemožné! Jste plní elánu, vaše šikovnost a spolehlivost bije do očí. Můžete nalézt podporu i v sebebláznivějších plánech, odvaha se vám vyplácí.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Hýříte až nadměrnou aktivitou, milé Rybky. Zejména v domácím prostředí se to může stát dvousečnou zbraní. Přeháněním a přepínáním se všemožnými činnostmi a plány na renovace domova se můžete svým blízkým jen odcizit. Nezvládnou s vámi držet krok.    
   
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU