Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 1. 4. 2019 - 7. 4. 2019

Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 14. týden roku 2019? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tento týden můžete bez obav popustit uzdu své bezbřehé fantazii. V práci vás za to nemine zasloužená odměna a vaše kreativita bude inspirací pro mnohé kolegy. Jen tak dál. Vaše nápady ale s obdivem a potěšením ocení i váš dosavadní milostný život.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Kroužíte kolem jisté osoby jako sup. Již vám déle pije krev a vy nevíte, jak danému jedinci oznámit své rozladění. Na jednu stranu nechcete vyvolávat konflikty, na druhou stranu víte, že pokud mu to už někdo pořádně nevytmaví, tak bude pokračovat.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Kamarádíčkovat se vám s novým kolegou rozhodně nechce. Nejen, že vám leze na nervy jeho chvástounství, drzost ale i přehnaná afektovanost. Vůbec nevíte, jak to s ním dále v práci vydržíte. Nemusíte zoufat, situace se totiž velice rychle vyřeší za vás.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Tento týden kolem sebe budete metat doslova hromy, blesky. V zaměstnání vám někdo ukradne nápad. Možná tušíte, kdo se za tímto podlým činem skrývá, ale důkazy bohužel nemáte. Jen si v klidu počkejte, tento podvod vyjde tohoto jedince nakonec draho.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Tento týden bude přímo božský. V práci proplouváte bez větších problémů. Dokonce se stíháte i trochu ulívat. Pak přijde sladký víkend, na který se již dlouhou dobu těšíte. Budete se skvěle bavit s přáteli, nebo jen tak relaxovat u dobrého vínečka.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Musíte tento týden trochu zatnout zuby. Čeká vás náročnější období, které dolehne na vaši psychiku, ale i tělesnou zdatnost. Nebojte se proto požádat o pomoc, pokud ji budete opravdu potřebovat. Uvidíte kolik lidí vám nakonec vyjde velice rádo vstříc.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Bojovat budete tento týden zejména s financemi. Poslední dobou jste vůbec neřešili, za co a kolik utrácíte a nyní poznáte, jak velkou chybu jste udělali. Ještě však není pozdě se nad situací zamyslet a zachránit co se dá. Každá koruna je nyní dobrá.

Štír (24. 10.–22. 11.)

V zaměstnání momentálně slavíte úspěchy. Vedení firmy je nadšené z vašeho férového a značně zodpovědného jednání. Mají ve vás prostě skvělého zaměstnance, kterého si váží. Navíc jen hýříte kreativními nápady, které se nebojíte ve správný čas použít.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

I přesto, že se můžete nyní cítit kvůli jistým záležitostem ve vašem životě dost unavení, tak budete neskutečně šťastní. Budete nabiti pozitivní energií a se vším se poperete s pravou grácií. Troufnete si i na náročnější úkoly od svého zaměstnavatele.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Výrazně bude již od začátku týdne stoupat váš mentální výkon. Využijte toho naplno a na práci se vrhněte s obrovskou vervou. Chcete přece všem ukázat, že na to máte a jste prostě nejlepší. Vedení si vaší snahy okamžitě všimne a nebude to bez odezvy.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nepříznivě na vás tento týden působí zejména Venuše. Ta má tendenci posilovat nedůvěru v pevných svazcích, rovněž vás však může konfrontovat s naprosto nevhodnými protějšky. Dejte proto tento týden lásce raději vale a věnujte se spíše jiným oblastem.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nechcete si připustit, že na vás padla jarní únava a své síly značně přeceňujete. Je však potřeba si přiznat, že ne na všechno momentálně stačíte. Dostatek odpočinku vám určitě pomůže se přes toto náročné období dostat. Takže s klidem relaxujte.


  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky