Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 1. 4. 2013 - 7. 4. 2013

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 14. týden v roce 2013? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Ve hvězdách

Týden, který začíná náročnou kombinací Velikonočního pondělí a Apríla, pokračuje ve stejném rytmu i v dalších dnech. V úterý a ve středu naštěstí kvapný běh události srovná Luna z Kozoroha. Pokud máte šanci napravit něco, co jste před svátky zanedbali, bez váhání to udělejte! Od čtvrtečního poledne do odpoledních hodin v sobotu začínejte nové věci, které půjdou rychleji a lépe, než si vůbec umíte představit.

Beran (21. 3.–20. 4.)

V neděli si hlídejte projevy citů a lásky. Ve vašem znamení se setkává Venuše s Marsem, což je příznivé pro nejrůznější vášnivá vyznání. Pokud je adresujete Lvům a Střelcům, nemusíte se mírnit, ale pokud byste jimi oblažovali Raky, Váhy a Kozorohy, šlápněte spíše na brzdu než na plyn.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Některé řeči se sice poslouchají hezky, ale vás život v poslední době protrénoval tak, že na nepodložených slibech stavět nehodláte. Od člověka, který vám je dává, chcete hmatatelné záruky, a povídáním o tom, že si přece musíte věřit, protože jste oba na jedné lodi, se nespokojíte.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Jaro vám kromě jiného přinese značné množství služebních i jiných cest, na které se musíte náležitě vybavit. Využijte čtvrtečního odpoledne s Lunou ve Vodnáři, a vyrazte si koupit kufr, který je nejenom elegantní, ale i praktický. Máte štěstí, které garantuje, že určitě narazíte na něco exkluzivního!

Rak (22. 6.–22. 7.)

Nejnáročnějším dnem bude koleda, kdy musíte nejenom zvládat veškeré tradiční povinnosti, ale navíc i zápasit s energií kvadratury mezi Sluncem a Plutem. Naštěstí patříte k lidem, kteří si jsou na domácí půdě jistí, a ani hostům ani příbuzným nedovolíte, aby vám přerostli přes hlavu.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Pokud narazíte na člověka, který vás provokuje, můžete se leda tak usmát. Větší problém nastane ve chvíli, kdy se dotyčný rozhodne, že proti vám popudí vašeho partnera. V takovém momentě se musíte energicky ozvat a vysvětlit mu, že s vámi si takto pohrávat nesmí a nebude.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Koledu máte šanci trávit naprosto jinak, než v předchozích letech. Pokud vás kamarádi pozvou na výlet, nebo partner přijde s tím, že byste mohli vyrazit na kola, neříkejte, že se to nehodí. Bez výčitek svědomí zamkněte dveře a vyrazte poznávat lokality, ve kterých jste ještě nebyli.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Svátků si moc neužijete, ale vůbec vám to nevadí. Práce, kterou jste si přinesli domů, vás nejenom živí, ale i baví, takže se jí s chutí věnujete. Navíc se do ní ponoříte tak, že zbytečně nejíte, takže po svátcích vážíte ke svému údivu méně než před nimi.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Úvahy o minulých životech odmítáte, protože jste si jistí, že máte dost starostí tady a teď. Přesto vás z míry vyvede setkání s člověkem, s nímž jste se stoprocentně nikdy neviděli, ale přesto máte pocit, že jste si bližší, než si vůbec dovedete představit. Seznamte se s ním blíž a zjistěte, jak to vnímá on!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Když vám někdo nebere telefony, nemusí to být proto, že s vámi nechce mluvit, ale třeba proto, že někde zapomněl nebo ztratil telefon. Vraťte se do doby, kdy mobily ještě nebyly, a pokuste se s ním navázat kontakt některým ze starých prověřených způsobů. Svého dosáhnete, a ještě to bude zábava!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Vsaďte na sebevědomý projev, zbytečně se nehádejte! Hlavně na začátku týdne klidně vyslechněte lidi, kteří vás kritizují, a pak jim dokažte, v čem se mýlí. O víkendu se můžete k celé záležitosti ještě jednou vrátit a všechno důkladně probrat tak, aby se všechny rozpory definitivně smazaly.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve vašem znamení, vsaďte na aktivitu. V pátek sice nebývá úřední den, ale pokud vyrazíte něco vyřizovat, určitě narazíte na bývalého spolužáka nebo jiného příjemného člověka, který pro vás udělá víc, než musí, a který vám pomůže celou záležitosti uzavřít.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

I když jste se jarnímu úklidu věnovali opravdu naplno, všechno hotové zdaleka není. Pokud byste v tom chtěli pokračovat, rozhodněte se, že vnesete chaos do svých knížek, časopisů a dokumentů. Když se k vám o víkendu přidá rodina, budete mít už v neděli večer všechno hotovo.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky