Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 1. 2. 2016 - 7. 2. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 5. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tento týden je pro vás silným obdobím, vládci Marsu se stále líbí v mocných štírovských vodách. Jeho vliv cítíte celý týden. Máte výraznou schopnost prosadit svou vůli a získat respekt u významných lidí,  jste jedničky! Prim hraje společenská sféra.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Do týdne vstupujete s esy v rukávu. Venuše na vás hází ty nejslastnější pohledy. Ptáte se, co má za lubem? Bývá nazývána Malým štěstím - prožijete kýženou spokojenost a mnohé se vám podaří. A cožpak teprve až se obejme s Velkým štěstím - Jupiterem!   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Toto je pro vás týden vzdělávacích příležitostí a také časem pro duchovní a filozofické rozšiřování obzorů. Váš vládce Merkur zvýšeně podporuje prozíravé jednání a dělá z vás mistry pera a výřečnosti, takže očekávejte triumf v intelektuální činnosti.     

Rak (22. 6.–22. 7.)

Máte před sebou velmi kreativní a vášnivý týden, Marsova podpora je vám totiž stále v patách! Jeho brouzdání znamením Štíra je pro vás symbolem intenzivních vztahů a okamžiků. Hvězdy signalizují, že je vhodné zaměřit se na činnosti vyžadující výkon.    

Lev (23. 7.–22. 8.)

Tento týden je podobný houpačce. Můžete dosáhnout úspěchů, ale stejně se můžete ocitnout i v prekérních situacích, nicméně žádné lekání! Hvězdy slibují, že se z případných nepříjemností bravurně dostanete. I navzdory tomu, že Slunce je nyní v opozici.  

Panna (23. 8.–22. 9.)

Nyní přichází váš týden - jde o vaše nejromantičtější období z celého roku! S Venuší v vaše duše plesá, tato kouzelnice přeje nejen citům a mezilidským vztahům, ale také celkovému štěstí. I ostatní planety jsou na vaší straně - proudí vámi energie.    

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Pro vaše znamení se tento týden rýsuje jako šťastné období. V 1. polovině to sice může trochu zaskřípat v rodinných vztazích, ale jinak se nacházíte na vrcholu svých životních potěšení. Zejména v závěru týdne se opíjíte životem a jste kreativnější.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Toto je pro vás, mysteriózní Štíři, hodně intenzivní týden, neboť vám dodává energii samotný Mars. Vaše znamení je pro něho domovinou, proto s vámi zůstává po všechny dny. Jeho přínosem je síla a připravenost smést potíže. Navíc mu pomáhá taktéž Luna.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Nastává týden, kdy jste vy sami zodpovědní za své štěstí a máte moc změnit to! Pozdější provedení změn bude obtížnější, nyní je ten správný čas. Je to dobrý týden i na vydělávání peněz, vaše chytré hlavičky zabodují! Jste schopní rozeznat šance.    

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Téměř celý týden stojíte na piedestalu popularity a těšíte se z pozornosti ostatních. Intelektuální Merkur putuje vašim znamením a zaručuje úspěch ve všem, co vyžaduje komunikaci s okolím. Pokud jeho vliv berete vážně, můžete na tom dobře vydělat.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Ve svém vzdušném kódu nemáte danou přílišnou rozvahu, což v tomto týdnu zesiluje těkavý Mars. Svou kvadraturou působí přílišnou zbrklost, můžete být náročnější ke svému okolí a do poloviny týdne také vztahovačnější. Rozpor může nastat, ale nedáte se.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Jste pod příznivým vlivem Marsu a všechno kolem vás teď frčí rychleji. Objevují se vaše vůdcovské schopnosti, které většinou spíše pospávají, a vy se vrháte do svých záležitostí jako draci. Šarm, energie a vitalita, jsou vašimi věrnými pomocníky!        
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky