Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 1.11. - 7.11. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 44. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Hned na začátku týdne se můžete věnovat svým citům a jejich upevnění. Nesmíte se však divit, když partner pod vlivem pondělního sextilu mezi Venuší a Plutem sdělí, že už má dost všech pochybných dobrodružství, a trvá na řádném sňatku. Raci, Štíři a Ryby mohou ve čtvrtek využít trigonu mezi Merkurem a Jupiterem a seznamovat okolí s myšlenkami, které se jim prohánějí hlavou. Úspěch je zaručený, nabídka ke spolupráci jistá! Ošidnější bude víkend, který probíhá pod spojeným vlivem novoluní ve Štíru a stacionárního Neptuna. Pozor si dejte zejména na lichotky, jež mohou být úvodem k žádosti, kterou byste bez předchozí slovní masáže rázně odmítli.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Některé věci vám docházejí pomaleji, než by bylo záhodno. Bude lepší, když si k rozhodování pozvete partnera a dáte na jeho názor. V práci se kupředu raději nežeňte. Když si vás všimnou sami, je dobře, když si ušetříte zbytečnou námahu, je ještě lépe.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  I když si slibujete, že budete ve vztahu k partnerovi trpělivější, nějak to nejde. Sami nevíte, jestli vás miláček provokuje jen proto, že to jinak neumí, nebo proto, že mu pohled na vaši naštvanou tvář dělá dobře. Opravdu mu na to musíte pokaždé skočit? 

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Nebojte se ničeho nového, co vám týden přinese. Je sice pravda, že rychlostí některých událostí můžete být zaskočeni, ale pak budete rádi, že to proběhlo tak rychle. Pokud někam jdete, oblečte se tak, aby bylo jasné, že váš vkus je opravdu vynikající!

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Šancí máte daleko víc, než jich můžete využít. Uděláte dobře, když ty pracovní předáte kamarádům, kteří zdaleka nemají takové štěstí jako vy. O víkendu si vezměte pod patronát rodinné akce. Když nedokážete dobrou náladu udržet vy, nezvládne to už nikdo.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Potíže, které máte se žárlivostí, musíte zvládnout dřív, než vám přerostou přes hlavu. Pro začátek bude dobře, když si nepřipustíte to, co vám o partnerovi povídají přátelé. Týká se to zejména soboty, kdy pod vlivem kvadratury Merkura s Neptunem prostě lžou.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Jako člověk, který bytostně nesnáší pozdní příchody, si v tomto týdnu opravdu užijete! Akce začínají se skluzem – a ještě se všichni diví, proč se kvůli takové maličkosti rozčilujete. Nic nevysvětlujte a jen se snažte, aby se všechno projednalo co nejrychleji.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Neustále se snažíte stihnout to, co by zaměstnalo minimálně tři lidi, a upřímně se divíte, že stále nestíháte. Důsledkem mohou být poruchy spánku, kdy se v noci probudíte s vytřeštěnýma očima a začnete si připomínat úkoly, na které jste přes den zapomněli

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Ať se děje cokoliv, vy si se vším víte rady. Při sobotním novoluní ve svém znamení máte navíc šanci udělat tlustou čáru za svou minulostí a začít znovu. Nezapomeňte to říct partnerovi, který se už bál, že své dosavadní neshody nevyřešíte a potáhnete je dál.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Líní a pasivní lidé na vás působí jako rudý hadr na býka. Ve chvíli, kdy narazíte na nekompetentního úředníka nebo neochotného prodavače, zapomenete na dobré vychování a zareagujete ostře. Nakonec se ovládnete, ale sami si uvědomujete, že se vám to příště podařit nemusí.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Veškeré nakupování s vaším partnerem se rychle zvrhne ve vzájemné obviňování z nejrůznějších chyb. Pro další pohodu ve vztahu by bylo lepší, kdybyste šli nakupovat sami a partnerovi předložili jenom účet. Vaši ohleduplnost zaregistruje a taky ji ocení!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Hlavně ve druhé polovině týdne je potřeba, abyste byli ostražití. Novinky, které vám přináší velmi neharmonický Merkur ze Štíra, mohou znít sice věrohodně, ale vy byste je přesto neměli brát vážně. Na to, abyste se začali budoucnosti bát, je opravdu času dost.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Pokud můžete někomu udělat radost, neváhejte ani vteřinu. Nebude to obtížné, protože z vaší strany stačí jen malá aktivita, aby si dotyčný pochopil, že ve vás konečně potkal člověka, který se k němu chová upřímně i tehdy, když všichni ostatní zklamali 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


1. listopadu

Den je vhodný pro vylepšení vztahů jak v partnerství, tak v přátelství. Obojí dohromady byste však měnit neměli, protože by to i s pomocí sextilu…

Akční letáky