Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop: Jaký bude prosinec?

Horoskop: Jaký bude prosinec?
Horoskop: Jaký bude prosinec?
Zdroj: archiv Mojeastrologie.cz

Co vás čeká v prosinci? Na to vám odpoví skvělá astroložka Jarmila Gričová. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu!

Diskutujte: Věříte horoskopům a řídíte se podle nich?

Střeleci, Mars v Panně vám nikdy příliš mnoho radostí do života nevnesl – a ani letošní prosinec není výjimkou.

  • Neustále máte pocit, že vás někdo kontroluje, vyptává se vás na věci, po kterých mu nic není, a navíc má dojem, že neprokazujete patřičnou ctižádost a tah na branku.
  • O to, abyste se cítili alespoň trochu lépe, se stará Venuše. Dokud je v Kozorohu, šetříte jako o život a všem říkáte, že letos pro vás mohou Vánoce klidně nebýt. Když se pak Venuše 20. prosince přesune do Vodnáře, situace vám přeroste přes hlavu a vy začnete na poslední chvíli utrácet za dárky daleko velkoryseji než v jiných letech.
  • Záchranou je Merkur, který naštěstí celý měsíc prochází vaším znamením, kde se taky 14. prosince točí do přímého chodu. Pokud potřebujete něco prosadit, dá se kolem tohoto data čekat, že instinktivně vyhmátnete argumenty, jimž se odolat prostě nedá!

Horoskopy pro ostatní znamení najdete zde

Právě vychází Vlasta Horoskopy 2012  
V časopise najdete kompletní informace ohledně lásky, zdraví, peněz i užitečný přehled svých „šťastných dní“. Můžete se těšit na podrobný horoskop pro každé znamení, velkou numerologickou předpověď a mnoho dalšího.

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky