Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop: Jaký bude listopad?

Horoskop: Jaký bude listopad?
Horoskop: Jaký bude listopad?
Zdroj: archiv Mojeastrologie.cz

Co vás čeká v listopadu? Na to vám odpoví skvělá astroložka Jarmila Gričová. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu!

Diskutujte: Věříte horoskopům a řídíte se podle nich?

Štíři, pokud pro vás platí úsloví „konec dobrý, všechno dobré", můžete si oddechnout. Předchozí měsíce byly sice náročné, ale planety vám už chystají odměnu!

  • Mars se totiž 11. listopadu přesouvá do Panny, kde zůstává až do konce roku. Do cesty vám pošle přátele, kteří vás buď vyburcují z letargie, nebo trochu zklidní a přimějí vás, abyste nenadělali víc škody než užitku.
  • O tom, že vás bude potřeba brzdit, nepochybujte! Merkur spolu s Venuší vstupují už 2. listopadu do Střelce a vy nebudete vědět, jestli máte šetřit, nebo utrácet. Venuše se 26. listopadu naštěstí dostává do Kozoroha a vy bez řečí začnete fungovat tak, jak si přeje váš miláček, který má tentokrát ve všem pravdu.
  • Přesto byste si měli kolem 24. listopadu dávat pozor na finance. Merkur ve Střelci je stacionární a vy riskujete i tam, kde byste zrovna nemuseli.

Horoskopy pro ostatní znamení najdete zde

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Týdenní horoskopy

Horoskop na 31. 10. - 6. 11. 2011

Jaký bude 44. týden v roce 2011? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Akční letáky