Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop: Chalsea Clinton a Marc Mezvinsky

Horoskop: Chalsea Clinton a Marc Mezvinsky
Horoskop: Chalsea Clinton a Marc Mezvinsky
Zdroj: Profimedia.cz

Svatba, která vznikla z rozdílů. Chalsea Clintonová, dcera bývalého amerického prezidenta Billa Clintona (Lev) a nynější ministryně zahraničí Hillary Clintonové (Štír), se vdala za bankéře Marca Mezvinského, který je židovského vyznání.

Vztah je založený na astrologických protikladech, ale i na životních rozdílech. Pomůže jim víra a provokace protikladů udržet partnerství na celý život?

Doporučuji dítě během roku 2011, hvězdy v tomto směru jsou nakloněny.

Chalsea 27.2.1980 Marc 15. 12. 1977

Slunce - Ryby
Měsíc - Lev
Merkur - Ryby
Venuše- Beran
Mars - Panna
Jupiter - Panna
Saturn - Panna
Uran - Štír
Neptun - Střelec
Pluto - Váhy

Slunce - Střelec
Měsíc - Ryby
Merkur - Kozoroh
Venuše - Střelec
Mars - Lev
Jupiter - Rak
Saturn - Panna
Uran - Štír
Neptun - Střelec
Pluto - Váhy

Slunce v Rybách (Chalsea) - sextil - Merkur v Kozorohu (Marc)
Jejich partnerství je zaměřeno na duševní spřízněnosti, je tu velká míra pochopení, důležitou roli tu má i inteligence. Pokud najdou i společné zájmy, tak mají dobrou šanci na úspěch. Společně dokážou přemýšlet a pracovat, bavit se i řešit problémy.

Merkur v Rybách (Chalsea) - kvadratura - Slunce ve Střelci (Marc)
Pociťují činorodost a spolu přicházejí na neobvyklé nápady. Tady je různost přínosem, když mohou rozvíjet původní nápad několika rozdílnými směry. V jejich vztahu je hodně citlivosti a kvůli tomu může jeden či druhý někdy reagovat podrážděně, je to jen chvilkový nedostatek harmonie. Mohou spolu pracovat na zajímavých věcech a být úspěšní.

Venuše v Beranu (Chalsea) - trigon - Slunce ve Střelci (Marc)
Ve vztahu prožívají radost, zábavu i štěstí. Jejich city jsou stálé a silné, dávají si vzájemně obdiv a podporu. Cítí se spolu dobře a podporují jeden druhého. Finanční oblast jim je blízká, společné investice se jim budou dařit.

Mars v Panně (Chalsea) - opozice - Měsíc v Rybách (Marc)
Je tu silná vášeň, přitahují se k sobě navzájem. Je to ovšem Opozice, která jim dá v partnerství zabrat, ale rozhodně se nebudou nudit. Je tu přecitlivělost Chalsea, která svým chováním někdy Marca velmi popuzuje. Může se zde vyskytnout i mlčenlivost, odmítání a vztahovačnost. Nedělá to schválně, prostě je taková. Je dobré si v jejich vztahu vše vysvětlit, tedy záleží tu na dobré komunikaci.

Mars v Panně (Chalsea) - trigon - Merkur v Kozorohu (Marc)
Spolu dokážou cokoliv. Mají ohromný potenciál energie spojený s dobrými nápady a organizačními schopnostmi. Dokážou se navzájem inspirovat a povzbuzovat. Marc dává své vyvolené podporu k lepšímu sebevyjádření a také růstu, zatímco Chalsea dokáže svého partnera trochu usměrnit a krotit jeho impulzivitu.

Mars v Panně (Chalsea) - sextil – Jupiter v Raku (Marc)
Jejich názory mohou být podobné, stejně jako jejich zájmy. Toto partnerství podněcuje touhu po osobnostním rozvoji obou partnerů a schopnost shodnout se na důležitých věcech v jejich vztahu. Například se jim podařilo shodnout na průběhu svatby (náboženské zvyky).

Zdroj: Profimedia.cz

Jupiter v Panně (Chalsea) - trigon - Merkur v Kozorohu (Marc)
Jejich společný život obsahuje veselou mysl a dobrou náladou. Optimismus tu rozhodně nechybí. Navzájem se podporují v rozvoji svých osobností. Při řešení problémů se umějí nad některé povznést a někdy se i od srdce zasmát a řešit vše v klidném prostředí.

Jupiter v Panně (Chalsea) - sextil – Jupiter v Raku (Marc)
Je to šťastný pár. Ve vztahu bude štěstí, finanční zajištění, vzájemná upřímnost a důvěra. Když jsou spolu, tak mají dostatek energie na vše potřebné. Je jim dobře všude, kde jsou spolu. Jejich upřímnost může někoho zaskočit, ale oni jsou na ni zvyklí.

Saturn v Panně (Chalsea) - kvadratura - Slunce ve Střelci (Marc)
V tomto vztahu oba čeká množství zkoušek a těžkých období. Pomáhat jim bude důvěra v sebe navzájem. Každé překonání životních překážek či manželských krizí jim vybuduje pevnější pouto partnerství. Může to stát za to.

Neptun ve Střelci (Chalsea) - konjunkce – Slunce ve Střelci (Marc)
První pohled, kdy se setkali, tak věděli, že patří k sobě. Mají pocit, jako kdyby se znali z minulých životů. Jejich přání a potřeby si nemusejí navzájem říkat, většinou vědí, co druhý chce. Dělá jim radost plnit sny svému protějšku. Krásný aspekt pro jejich vztah.

Pluto ve Vahách (Chalsea) - sextil – Slunce ve Střelci (Marc)
Velmi dobře si rozumí. Je tu pocit vzájemného pochopení a komunikace bez slov je tu normální. Jejich energie je nekonečná, pokud jsou spolu, tak vytvářejí nové myšlenky a podněty, které mohou realizovat. Měli by si jen dát pozor na své okolí, nemusejí se vždy otevřeně svěřovat o svém soukromí.

Chalsea Clintonová je šťastná nevěsta, Marc Mezvinsky je šťastný ženich. Rybička, která si do života našla svůj oheň, svého Střelec. Svůj dosavadní život měla aktivní a různorodý kvůli svým rodičům, zvykla si na ten rozruch, proto i nyní chce energického Marca. Chápou se navzájem, vědí o sobě skoro všechno, jejich vztah je postavený na důvěře a duševním souznění. Některé neshody či nedorozumění v jejich životě, které by jiné páry rozdělily, tak je naopak budou posilovat. Tento vztah je pozoruhodný a opravdu postavený na odlišnostech. Přeji jim v brzké době potomka a vztah hodnotím na 77%

Šťastné hvězdy do manželství.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


7. srpna

Vstup Venuše do Vah je sice venkoncem příznivý, ale její opozice na Uran, která nastává dopoledne, už méně. Celý den máte tendenci dávat najevo svou…

Akční letáky