Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Expres horoskop na únor od Dagmar Kludské

Horoskop na leden od Dagmar Kludské
Horoskop na leden od Dagmar Kludské
Zdroj: Thinstock

Co vás čeká v únoru? Na to zná odpověď kartářka a vědma Dagmar Kludská. Přečtěte si krátkou a výstižnou předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Překvapí vás emoce. Nepokoušejte osud, držte své vášně na uzdě. Buďte opatrní na kritiku, smlouvy, finance. Ztráta sebekontroly by měla nepěkné následky. Starejte se o své zdraví dřív, než se začne ozývat.

Zdroj: Thinstock BÝK

Starosti vám může přidělat partner, šéf či kolegové. Zdá se, že se proti vám spikli a nejeví ochotu ke spolupráci. Obrňte se trpělivostí, nedejte průchod hněvu - zamyslete se. V zájmu pravdy přijdete na to - proč se tak děje.

Zdroj: Thinstock BLÍŽENCI

Hvězdy přejí změnám všeho druhu. Jedni si práci užívají, druzí se o ni strachují. Z planetární konstelace je zřejmé, že byste se měli zaměřit na zlepšení čehokoliv, ať už se jedná o práci, domácnost, nebo o vztahy.

Zdroj: Thinstock RAK

Raci, pozor! Vaše důvěřivá povaha by vás v tomto období mohla dostat do nepříjemností. Spoléhejte na své blízké, ale na všechny ostatní se dívejte ostřížím zrakem. Zaměřte se na svou práci a dokončete resty z minulosti.

Zdroj: Thinstock LEV

Měsíc únor se jeví jako problémový. Čeká vás zatěžkávací zkouška a důležitá rozhodnutí. Úplněk ve Lvu (25. 2.) snižuje soustředění při jednání a na cestách. Různé spekulace v důsledku špatného posouzení se nemusí vyplatit.

Zdroj: Thinstock PANNA

Není vyloučeno, že budete muset pozměnit své plány kvůli nečekaným okolnostem, které nemůžete ovlivnit. Ale to by vás v žádném případě nemělo vykolejit. Díky tomu totiž potkáte velmi zajímavou bytost.

Zdroj: Thinstock VÁHY

Atmosféra houstne, kamkoli vkročíte, dávejte si pozor na každé slovo, které pronesete. Vzdorovité jednání a spory nikam nevedou. Rok Hada vyžaduje hodně taktu a diplomacie. Jedině tak se posunete dál a dozajista uspějete.

Zdroj: Thinstock ŠTÍR

Planetární konstelace je vám ve všech směrech pozitivně nakloněna. Bude záležet pouze na vás, jak využijete šancí, které dostanete. V práci budete klást důraz na finance, ve vztazích na spolehlivost. Myslete i na své zdraví.

Zdroj: Thinstock STŘELEC

Emoce s vámi dokážou zamávat. Nejhůře trpí ti, kteří ztratili milovaného partnera. Jak vám to mohl(a) udělat? Prostě, stalo se. Láska má zvláštní podoby. Je na čase jít dál. Pozor na alkohol, na zimní sporty, pády a úrazy!

Zdroj: Thinstock KOZOROH

Mějte na paměti, že všechny zkoušky, které se vám stavějí do cesty, zcela jistě nepostrádají nějaký konkrétní smysl. Pominou, pokud si z prodělaných situací vezmete náležité ponaučení. Je třeba být více vnímavější.

Zdroj: Thinstock VODNÁŘ

Vzrušivý a neklidný únor je nabitý různými událostmi. Od 10. 2. Nov. ve Vodnáři přímo magneticky přitahujete dobré šance a nové známosti, a to jak v pracovní sféře, tak i v soukromí. Nejeden Vodnář nalezne spojence.

Zdroj: Thinstock RYBY

Mladší a střední ročníky mohou překvapit smyslové prožitky, o kterých ani nebudou vědět, odkud se berou. Jste-li zadaní, ať máte jakékoli touhy, nechte si je zajít, myslete na své blízké. Pozor, nastalo by prozrazení!

Přečtěte si také náš Velký horoskop na únor a dozvíte se, co vás čeká na poli lásky, práce a zdraví. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU