Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Expres horoskop na prosinec od Dagmar Kludské

Horoskop na leden od Dagmar Kludské
Horoskop na leden od Dagmar Kludské
Zdroj: Thinstock

Co vás čeká v prosinci? Na to zná odpověď kartářka a vědma Dagmar Kludská. Přečtěte si krátkou a výstižnou předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Poslední měsíc v roce se vydaří a nemělo by chybět i nějaké to překvapení. Úspěšné budou oslavy, návštěvy a setkání. Humor vám nechybí. Odříkat si jídla nemusíte, pozor na alkohol! Mohlo by se stát, že se někde ztratíte.

Zdroj: Thinstock BÝK

Závěr roku bilancujete. Podařilo se vám udržet životní standard a pro vás tato oblast výrazně nabývá na významu. Vánoční svátky prožijte v míru, Silvestr vás báječně naladí. Nový rok 2014 přivítáte s velkým očekáváním.

Zdroj: Thinstock BLÍŽENCI

Konec roku rozhodně nebude nudný. Buďte připraveni na nové výzvy, co vypadalo beznadějně, se nyní může samo nabízet. Chce to jen dobrou vůli, rozumnou taktiku a lépe hospodařit s energií. Pozor na Úplněk (17. 12.)!

Zdroj: Thinstock RAK

Na konci roku bude vaším největším cílem něco úžasného vykonat. Rozhovor s přítelem a vánoční svátky, to vše vám dá inspiraci. Zda dojde k naplnění, závisí na celé řadě okolností. Za pokus to však rozhodně stojí!

Zdroj: Thinstock LEV

Vánoční čas prožijete v pohodě. Čekají vás dary a dobré zprávy. Podporu financí zajistí Jupiter, který představuje štěstí a hojnost. Pozor si dejte na Silvestra, na množství vypitého alkoholu – na silácké řeči, pády a ztráty!

Zdroj: Thinstock PANNA

Váš silný energetický náboj jen těžko může někdo zastavit. Nechte ještě chvíli věci plynout. Nic vám neuteče. Zvládnete-li to, otevřou se obzory, na které jste dříve nedosáhli. Štědrý večer i Silvestr prožijete nad očekávání.

Zdroj: Thinstock VÁHY

Těšíte se na Vánoce. Jste vnímaví, soucitní a originální. Stěžejním bodem jsou zde osobní potřeby každého člena rodiny. Ve výběru budete mít šťastnou ruku. Silvestr oslavíte s přáteli rychlými špunty. A bude veselo!

Zdroj: Thinstock ŠTÍR

V posledním měsíci silně vnímáte smysl svých aktivit. Všechno plyne, jak má, kreativita vám nechybí. Vánoční svátky jsou blízko, nakupujete dárky, uklízíte, pečete, vyřizujete korespondenci, telefonáty. - Vítáte Nový rok!

Zdroj: Thinstock STŘELEC

Neubráníte se pocitu, že kdybyste nebyli v zaměstnání, nic by se nestalo. Předvánoční nálada panuje kolem, i na vás značně doléhá. Nov ve Střelci (3. 12.) výrazně ovlivní vaše cítění a jednání. Jste milující dušičky.

Zdroj: Thinstock KOZOROH

Vánoční svátky se blíží, pocity štědrosti a spořivosti se prolínají. Procházíte různými výkyvy nálad. Výměna názorů, která vás čeká, naštěstí bude jen okrajová. Překvapení najdete pod vánočním stromečkem. Těšte se!

Zdroj: Thinstock VODNÁŘ

Před vámi je jedno z nejlepších období. Dáte do pořádku svůj milostný život, případně se rozloučíte s nefungujícím vztahem a navážete nový. Silvestr oslavíte ve společnosti lidí, jejichž kontakty se vám budou později hodit.

Zdroj: Thinstock RYBY

Vaše reflexy jsou mimořádně vstřícné. Věnujete se přípravám na Vánoce, rozpočtu a financím. Přemýšlíte, kde ubrat a kam přidat. Nakonec vás pohltí sentimentální nálada a kupa dárků, která vás přivede do rozpaků.

Přečtěte si také náš Velký horoskop na prosinec a dozvíte se, co vás čeká na poli lásky, práce a zdraví. 

Právě vychází speciál týdeníku Vlasta HOROSKOPY 2014!

Jako každý rok, i letos pro vás Vlasta připravila mimořádně oblíbený speciál HOROSKOPY 2014. Na 100 stránkách najdete podrobnou a spolehlivou předpověď pro každé znamení, které zpracovala přední česká astroložka Jarmila Gričová. Dozvíte se, co vám rok 2014 přinese v lásce a vztazích, v oblasti zdravotní i finanční, v kariéře i duchovnu. A to není všechno! Až si pročtete vaše prognózy, můžete se pustit do článků, kde vám poradíme, jak podle astrologických zásad svést muže vašeho srdce, jak nejlépe vychovávat své dítě nebo třeba jak se naučit mluvit se svým strážným andělem.

  • Na stáncích od 12. 11.
  • cena: 60 Kč

Zdroj: Thinkstock

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky