Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co nás čeká v roce 2011

Zdroj: Profimedia.cz

Žijeme v přelomovém období.

Změny, které přicházejí, nejsou jednoduché. Můžete je očekávat i v roce 2011, kdy se budeme přibližovat k prahu transformačního roku 2012. Podle mnoha předpovědí (především mayského kalendáře) dojde k ukončení určitého světového cyklu a nastane cyklus nový. Nemusíme se bát a nadcházející události dramatizovat. Vždyť změny jsou nutné ke zkvalitnění života.

Co je pozitivní – vládkyně roku Venuše je nositelkou lásky a učí nás vnímat krásu. Patří k materiálnímu znamení Býka, ale také k intelektuálnímu znamení Vah. Můžeme proto očekávat větší snahy o dohody, smlouvy a diplomatická jednání v důležitých politických i společenských oblastech.

Očistné procesy nablízku?

Astrologicky vzato, velkou vnitřní změnu „zduchovnění“ symbolizuje postavení planety Neptun, který prochází (dlouhodobě již od roku 1998) až do počátku roku 2012 vodnářským znamením. Průchod Neptunu a také planetky (asteroid) Chiron (2005–2011), který představuje očištění a léčení planety, ale i nás lidí, znamením Vodnáře, nese určité informace o důležitých očistných procesech.

Na počátku roku 2011 bude Jupiter (planeta štěstí a dobrých zpráv) v intuitivním znamení Ryb. Což lze označit za jedno z nejlepších postavení. Vládcem znamení Ryb je planeta Neptun. Spojení s Jupiterem může souviset s velmi pozitivními změnami. Lze očekávat odklon od materialistického pohledu na život a příklon k intuitivním, nadsmyslovým zdrojům, což bude dobrý start do nového roku. Těmto změnám může pomoci i vstup Jupiteru do ohnivého znamení Berana, a to v druhé polovině ledna, což přinese více pozitivního jednání a jistě i akčnosti.

Možná se dohodneme...

Spousta lidí, tedy těch, kteří jsou tzv. připraveni a nenechají se už zlákat laciným pozlátkem supermarketů, kreditních karet, hypoték a různých půjček, začne vnímat jiné hodnoty. Pro ně bude důležitý pozitivní vztah a úcta k životu, přírodě, ostatním lidem i k naší planetě. V březnu se k Jupiteru přidá i revoluční Uran ve znamení Berana, což může přinést také rozpad určitých přežitých mocenských struktur. Chiron se v únoru přesune do vodního znamení Ryb. To může zklidnit ničivé tendence, jejichž poslem je Uran. Také Saturn (planeta prověřující a zkoušející naši odolnost) bude ve znamení klidných Vah, což přinese touhu po spolupráci, dohodách a větší spravedlnosti.

Rok 2011 bude náročným obdobím. Leckde se oddělí zrno od plev. Můžeme očekávat některé výrazné změny ve společnosti, jiné nahlížení na smysl života a intenzivní pocit sounáležitosti s naší planetou i celým vesmírem.

Žijeme v přelomovém období. Změny, které přicházejí, nejsou jednoduché. Můžete je očekávat i v roce 2011, kdy se budeme přibližovat k prahu transformačního roku 2012.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


18. června

V práci se připravte na nečekané kontroly. Pravděpodobně u vás nic nenajdou, ale vám bude po jejich odchodu fyzicky špatně a veškerá vaše výkonnost…

Akční letáky